Hotel Eco Active Pieniny dołączył do Polskich Hoteli Niezależnych

fot. archiwum Polskich Hoteli Niezależnych

Czterogwiazdkowy hotel Eco Active Pieniny położony nad Zalewem Czorsztyńskim i dysponujący pięćdziesięcioma klimatyzowanymi pokojami dołączył do Grupy Polskich Hoteli Niezależnych.

Hotel w ostatnim czasie przeszedł szereg zmian, począwszy od rebrandingu aż do zmiany oferty dla gości, stawiając przede wszystkim na możliwość aktywnego/zdrowego wypoczynku w resorcie pełnym atrakcji.

Na szczególną uwagę zasługuje koncepcja działalności hotelu oparta na filozofii ajurwedyjskiej. Goście w SPA mogą skorzystać z szeregu zabiegów wykonywanych przez licencjonowanych pracowników specjalnie sprowadzonych z Indii, a uzupełnieniem nowych propozycji jest menu przygotowane z importowanych z Indii produktów przez indyjskich kucharzy.
W kuchni wykorzystywane są również surowce dostarczane przez certyfikowanych polskich dostawców z lokalnych farm ekologicznych a wiele rozwiązań technologicznych w hotelu wybieranych jest ze względu ekologiczne podejście do prowadzenia biznesu.

Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne, powiedziała: „Cieszymy się, że do naszej Grupy dołączył Hotel Eco Active Resort Pieniny, a tym samym oferta skierowana dla naszych Gości poszerzyła się o kolejną lokalizację na mapie Polskich Hoteli Niezależnych, gdzie będzie można skorzystać chociażby z benefitów programu lojalnościowego Prestige Club. Naszym celem jest promocja polskich, rodzimych hoteli, które mają do zaoferowania polską gościnność, z tą w Eco Active ma się do czynienia ma się za każdym razem, kiedy wraca się w gościnne Pieniny.”

Andrzej Musiński, dyrektor generalny Eco Active Resort Pieniny, dodał: „Dołączenie do Polskich Hoteli Niezależnych, to dla nas odpowiedzialny wkład w budowanie i umacnianie wspólnej marki Grupy, ale również szansa na znacznie większą skalę rozpoznawalności marki własnej hotelu. Zależy nam na codziennej współpracy w gronie hotelarzy, którzy przez szerokorozumiane współdziałanie mierzą wysoko, ale też nie zapominają o podstawowych wartościach, jak jakość usług czy gościnność w hotelu. W Eco Active mamy własny dorobek hotelarskich doświadczeń, z przyjemnością wniesiemy swój wkład w rozwój Grupy, służyć będziemy koleżankom i kolegom wsparciem.
Mamy również nadzieję, że razem z PHN, Grupą, która w naszym przekonaniu jest bardzo widoczna
oraz mocno obiecująca marketingowo i sprzedażowo, osiągniemy więcej, wyróżnimy się na rynku lokalnym, będziemy bardziej rozpoznawalni w Polsce i pozyskamy nowych gości. Już dziś deklarujemy pełne zaangażowanie w realizację wspólnych celów marketingowych.”

Polskie Hotele Niezależne: nowy członek – Hotel Stay Inn

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center