Hostele a&o – do końca roku będzie dostępnych 30 terminali check-in

Do końca roku w hostelach należaych do sieci a&o powstanie dodatkowych 30 zindywidualizowanych terminali do samodzielnego zameldowania. Wdrożenie takiego systemu meldunkowego w całej Europie planowane jest do wiosny 2020 r. W każdym obiekcie, w zależności od jego wielkości zlokalizowanych będzie do czterech terminali. Obecnie sieć a&o posiada 39 obiektów.

Phillip Winter, CMO, powiedział: „Naszym celem jest zapewnienie najwyższego możliwego komfortu hotelowym gościom – a to także oznacza skrócenie czasu potrzebnego na meldunek, unikanie kolejek i zaoferowanie wygodnych alternatyw. Pierwsze testy terminali zostały ocenione bardzo wysoko. Są one szczególnie potrzebne w gorącym okresie, jakim są weekendy. Samodzielny meldunek to „projekt, który podkreśla naszą innowacyjność – jesteśmy jedyną siecią hosteli z taką ofertą.”

Realizacja projektu zajęła zespołowi projektowemu sześć miesięcy – samodzielny meldunek jest rozwiązaniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb gości.

Winter dodał: „Staramy się odpowiadać na każdą potrzebę naszych klientów dzięki szytym na miarę projektom. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem i tylko dzięki różnorodnym umiejętnościom, takie projekty mogą być realizowane tak szybko. Wdrożenie samodzielnego meldunku jest jednym z trzech kompleksowych działań technicznych i modernizacyjnych berlińskiej grupy hotelowej, które zmierzają do wprowadzenia wirtualnych kluczy do pokoju (mobile key).”