Holiday Inn Express w Jasionce przedstawia projekty pokoi

archiwum PHH

Warszawska Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT opracowała makiety pokoi, tzw. mock-upy, które znajdą się w hotelu Holiday Inn Express czwartej generacji przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Inwestycja realizowana jest przez Polski Holding Hotelowy (PHH).

Projekt pokoi został opracowany zgodnie ze standardami sieci InterContinental Hotels Group (IHG), z którą spółka PHH podpisała umowę franczyzową ws. hotelu Holiday Inn Express. (Projekt pokoju z sukcesem został odebrany przez IHG w marcu tego roku.).

W obiekcie, o powierzchni prawie 4000 metrów kwadratowych, do dyspozycji gości dostępne będą 42 pokoje typu Double (łóżko podwójne) – w tym dwa przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 38 pokoi typu Double+Sofa (łóżko podwójne wraz z rozkładaną sofą) oraz 40 pokoi typu Twin (dwa pojedyncze łóżka). Pokoje będą miały charakter innowacyjny, nawiązując do nowej generacji wprowadzonej przez IHG.

Jak podkreśla Pracownia FBT goście hotelu będą mieli możliwość wyboru jednego z dwóch schematów koloru wyposażenia pokoi – „Warm” lub „Bright”, które są najnowszym odzwierciedleniem IV generacji wystroju wnętrz dla marki Holiday Inn. Dla osób, które wybiorą pierwszy z tych rodzajów, hotel oferuje stonowaną kolorystykę o wiodącym morskim akcencie z czerwonymi elementami wyposażenia, natomiast dla tych drugich, orzeźwiające kolory wiosny. Powtarzalnym elementem wszystkich pokoi są meble w kolorystyce naturalnego wiązu Tossini. Każdy pokój wyposażony jest w drzwi o podwyższonej izolacyjności akustycznej, które gwarantują komfort wypoczynku, tak samo jak wygodne łóżka, które można spotkać w obiektach tej marki na całym świecie. Przestronne okna typu porte-fenetre zapewnią widok na dynamicznie rozwijający się rzeszowski park naukowo-techniczny.

Ekonomiczne hotele marki Holiday Inn nastawione są na klientów biznesowych korzystających z popularnych rozwiązań technologicznych, dlatego każdy pokój wyposażony jest w znaczną ilość gniazd USB, a w całym hotelu dostępne jest bezpłatne WI-Fi oraz bezprzewodowe ładowarki telefoniczne w częściach wspólnych.

Inwestycja hotelu Holiday Inn Express w Jasionce realizowana jest przez Polski Holding Hotelowy wraz z franczyzodawcą InterContinental Hotels Group jako odpowiedź na rosnący popyt klientów biznesowych w strefie rzeszowskiego Aeropolis. Hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.