Holiday Inn Express Rzeszów Airport wyróżniony przez IHG

fot. archiwum PHH

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport otrzymał certyfikat “Going for GOLD” od IHG Hotels & Resorts. Obiekt znalazł się w gronie wybranych hoteli w całej Europie, które osiągnęły wszystkie cele stawiane przez sieć w zakresie zadowolenia gości, czystości i bezpieczeństwa.

W drugim kwartale 2021 roku Holiday Inn Express Rzeszów Airport nieprzerwanie kontynuował działalność hotelu, a ponadto osiągnął fantastyczne rezultaty, pomimo ograniczeń czasowych. Osiągnięcia te doceniła sieć IHG, przesyłając osobiste gratulacje.

Karin Sheppard, dyrektor zarządzający na Europę w IHG Hotels & Resorts, powiedziała: „To było niełatwe zadanie, szczególnie w dzisiejszych czasach pandemii. Podobnie jak rywalizujący sportowcy olimpijscy, zespół Holiday Inn Express Rzeszów Airport dążył do zdobycia złota, wykazując niesamowite poświęcenie, umiejętności i pasję – cechy, które bezgranicznie cenimy w IHG. Jeszcze raz gratulujemy tak fantastycznego osiągnięcia przez wszystkich członków hotelu.”

Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport, dodał: „Cieszę się, że w minionym kwartale tego roku udało nam się osiągnąć sukces w uzyskaniu wszystkich, zakładanych przez sieć IHG, wskaźników hotelowych. To zasługa całego naszego zespołu, który nawet w tych najtrudniejszych momentach zapewnił prawdziwą gościnność i doskonałą obsługę naszym gościom. Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu i ich ciężkiej pracy.”

Holiday Inn Express Rzeszów Airport został otwarty w październiku 2019 r. Dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz przestrzenią, która pozwoli na integrację pomiędzy gośćmi. Strefy wspólne, zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. 120-pokojowy hotel jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w Europie. Pokoje dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.