Hiszpański roadshow turystyczny w czterech polskich miastach już od 16 maja

Nowy cykliczny projekt o nazwie „Hiszpania on the Road” odbędzie się od 16 do 19 maja w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Udział w spotkaniach wezmą instytucje związane z promocją turystyczną w Hiszpanii.

Po tak długiej przerwie w podróżowaniu spotkania bezpośrednie mają szczególną wartość. Hiszpański temperament i polska gościnność – to najlepsze określenie zbliżającego się roadshow podczas którego toczyć się będą rozmowy i wspólne plany na przyszłość.

Organizatorzy zapraszają na spotkania biznesowe wszystkich członków organizacji branżowych rządowych i pozarządowych. Podczas spotkań będzie możliwość spotkań z przedstawicielami instytucji związanych z promocją turystyczną w Hiszpanii. Będzie również możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami i trendami w hiszpańskiej turystyce.

W trakcie wydarzenia zostaną rozlosowane nagrody, a także zostaną udzielone informacje o organizowanym FAM tripie. Ważnym punktem spotkania będzie również prezentacja patrona honorowego firmy MerlinX. Tomasz Berdowski – prezes firmy – przedstawi nowości i zmiany jakich dokonano w systemie.

Rejestracja na roadshow

16.05.2022 – Kraków

https://live.eventtia.com/en/hiszpaniaontheroadpl

17.05.2022 – Wrocław

https://live.eventtia.com/en/hiszpaniaontheroadpl

18.05.2022 – Poznań

https://live.eventtia.com/en/hiszpaniaontheroadpl

19.05.2022 – Warszawa

https://allitoo.konfeo.com