Hilton wprowadza program Hilton EventReady oraz CleanStay

Nowe zasady higieny w hotelach Hilton
Hilton wprowadza program Hilton EventReady oraz CleanStay/fot. materiały prasowe Hilton

Hilton ogłosił dziś start nowego globalnego programu poświęconego spotkaniom i wydarzeniom, wyznaczającego standardy w obszarze czystości i obsługi klienta.

Przygotowany na podstawie szczegółowych badań oraz informacji zwrotnej od klientów, Hilton EventReady oraz CleanStay to kolejna faza niedawno uruchomionego programu Hilton CleanStay.

Chris Nassetta, prezes i CEO w Hilton, powiedział:. „W Hiltonie zawsze wierzyliśmy w siłę kontaktów osobistych i jesteśmy dumni z wyjątkowych doświadczeń, jakie nasi pracownicy tworzą wraz z organizatorami spotkań. W dzisiejszych czasach zdajemy sobie sprawę, że dla osób organizujących spotkania oraz ich uczestników ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo. Hilton EventReady dostarcza innowacyjne rozwiązania dla kompleksowej organizacji eventów – od elastyczności w ich planowaniu, poprzez protokoły dotyczące zachowania dystansu, aż do przejrzystości zasad dotyczących czystości i ciekawych opcji cateringowych.”

Główne założenia programu Hilton EventReady oraz CleanStay to:

• Protokoły czystości: Program jest rozszerzeniem wcześniej obowiązujących podwyższonych standardów sanitarnych spod znaku niedawno uruchomionego programu Hilton CleanStay wychodzących naprzeciw potrzebom związanym z organizacją spotkań. Obejmuje wykorzystanie pieczęci bezpieczeństwa na drzwiach pokoi gościnnych oraz konferencyjnych, stacje sanitarne we wspólnych częściach hotelu oraz miejscach spotkań, jak również checklistę EventReady dla pomieszczeń.

• Elastyczność procesu rezerwacji oraz płatności: Zdając sobie sprawę z wagi elastyczności w dzisiejszych czasach, personel Hilton będzie współpracował z naszymi klientami w celu osiągnięcia wspólnych w celów za pomocą:

o Elastycznej oferty cenowej oraz elastycznych opcji wynajmu powierzchni i warunków umów;
o Ofert odpowiadających potrzebom Klientów, tj. uproszczonych umów przy organizacji małych spotkań;
o Hilton EventReady Playbook, w której przedstawiono profesjonalne wskazówki oraz rozwiązania, tj. Hybrid Meetings płynnie łączące spotkania zorganizowane na miejscu z wideokonferencjami, Room Sets oraz Creative Networking.

• Bezpieczne i społecznie odpowiedzialne rozwiązania: W celu organizacji spotkań i eventów w sposób odpowiedzialny, personel Hiltona współpracować będzie z Klientami w celu osiągnięcia celów zaplanowanych wydarzeń z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego uczestników oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Aby tego dokonać, wykorzystamy kreatywne rozplanowanie powierzchni eventowych oraz obsługi gastronomicznej gwarantujące zachowanie bezpiecznego dystansu, wprowadzimy ciekawe menu, jak również podzielimy się rozwiązaniami w obszarze dbałości o środowisko zgodnie z zasadami LightStay – nagrodzonej platformy Hiltona mierzącej odpowiedzialność społeczną biznesu.

Organizacja każdego spotkania i eventu otrzyma wsparcie ze strony dedykowanego personelu, który zawsze stara się aby każde z wydarzeń mających miejsce w naszych hotelach przeszło najśmielsze oczekiwania zarówno jego organizatorów, jak i uczestników – od chwili rezerwacji to momentu płatności.