HanseMerkur – szybsze i łatwiejsze płatności przelewem

HanseMerkur wprowadza dodatkowe udogodnienia w ścieżce rezerwacyjnej, dostępnej na własnej stronie internetowej www.hansemerkur.pl.

Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży, powiedziała: “Od początku naszej obecności na polskim rynku mamy na uwadze, że liczba klientów decydującychsię na zakup online, w dużej mierze zależy od ilości udostępnionych im do wyboru metod płatności. Każdy użytkownik ma bowiem swoje wymagania i oczekuje możliwości zapłacenia w sposób, który szczególnie preferuje.
Jako, że przelewy bankowe stanowią około 90 proc. polskiego rynku płatności online, obsługa właśnie tego kanału płatniczego musi być w najwyższym stopniu rzetelna i optymalna.
Dlatego obok dotychczasowych form płatności takich jak karta kredytowa czy PayPal, teraz można w HanseMerkur również skorzystać z bankowości elektronicznej w ramach systemu Przelewy24. Zastosowane rozwiązania providera Dialcom24 z Poznania dla przelewów bankowych zapewniają pełne bezpieczeństwo transakcji. Realizacja wszystkich transakcji przez Przelewy24 odbywa się bowiem zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.
Ważnym zadaniem była również optymalizacja dotychczasowego procesu zakupowego. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby każda transakcja realizowana za naszym pośrednictwem przebiegała w sposób prosty, intuicyjny i szybki. Celem było również ograniczenie ilości kroków jaką użytkownik musi pokonać w procesie zakupowym, stąd też przygotowaliśmy pełną integrację modułu Przelewy24 bezpośrednio w naszej ścieżce rezerwacyjnej.
Teraz kupno polisy turystycznej na stronie internetowej jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Nie tylko udoskonalony proces rezerwacji, ale również odświeżona, nowoczesna szata graficzna skracają czas poświęcony transakcji.”