Hampton by Hilton Kalisz prezentem urodzinowym Hiltona

archiwum Hampton by Hilton

Jutro, dokładnie 100 lat od zakupu Mobley Hotel przez Conrada Miltona – zostanie otwarty Hampton by Hilton Kalisz. Nowy obiekt jest usytuowany w kompleksie Calisia One, realizowanym przez Antczak Investments w rewitalizowanej fabryce fortepianów Calisia.

Kaliski Hampton by Hilton będzie dysponował 91 pokojami, wśród których znajdą się: Rodzinny z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą, Standard z podwójnym łóżkiem i wygodnym fotelem, Twin z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz specjalne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Marcin Antczak, Antczak Investments, powiedział: „Zamiarem inwestora było stworzenie kompleksu hotelowo-biurowo-kulturalnego – miejsca eleganckiego i wielofunkcyjnego, które spełni wymogi nawet najbardziej wymagających gości.”

Kompleks Calisia One, którego częścią będzie Hampton by Hilton Kalisz będzie nową jakością na lokalnym rynku. Oferuje odwiedzającym Kalisz usługi noclegowe wysokiej jakości, a także cały wachlarz usług towarzyszących: luksusowe SPA z basenem, jacuzzi, sauną i siłownią, klub z przepięknym widokiem na panoramę Kalisza, ekskluzywny cigar room czy szeroki wybór restauracji. Calisia One to także oferta skierowana do biznesu.

Dzięki zapleczu konferencyjnemu będzie dobrym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, a także wydarzeń branżowych.

Marcin Antczak, dodał: „Projektując kompleks Calisia One postawiliśmy na format wielofunkcyjny. Do części hotelowej szukaliśmy partnera, którego wartości i ideały są nam bliskie. To dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Hilton. Cieszymy się, że wraz z rewitalizacją ważnego dla miasta obiektu, będziemy mogli wnieść dodatkową jakość w życie mieszkańców, turystów i tych, którzy odwiedzają Kalisz w celach biznesowych.”