Grupa PHH przekazała paczki dla kombatantów z całej Polski

W tym roku Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego włączyła się w XII edycję Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera i przygotowała 100 paczek, które zostały przekazane kombatantom na terenie całej Polski.
„Otrzymaliśmy wielkie wsparcie od Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego na czele z prezesem, Gheorghe Marianem Cristescu i dyrektorem Jackiem Szymanowiczem. To dla nas kolejna niespodzianka i wielkie dobro, szczególnie w tak trudnych czasach. Właśnie dzięki takim ludziom o dobrych sercach możemy sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia stały się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów” – zaznaczył Tomasz Sawicki, prezes Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”.
Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera to ogólnopolska akcja, podczas której od listopada zbierane są produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz artykuły chemiczne. Podczas tegorocznej – XII edycji tej akcji udało się przygotować ponad 2000 paczek dla kombatantów w całej Polsce, z czego 100 paczek zostało przygotowanych przez Grupę PHH.
„Grudzień dla wszystkich naszych pracowników to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów
w ciągu roku, to czas dzielenia się dobrem nie tylko z najbliższymi, ale również lub przede wszystkim
z najbardziej potrzebującymi. Staramy się być zawsze blisko ludzi i nieść pomoc oraz wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne, co również określa nas jako hotelarzy. W tym roku szczególnie pragniemy oddać hołd i szacunek Bohaterom, którzy w trudnych czasach naszej ojczyzny mieli odwagę walczyć za naszą wolność. Dzięki takim pięknym postaciom również my, hotelarze i ludzie turystyki, mamy wielki przywilej żyć w wolnym kraju, funkcjonować i rozwijać się. W tym świątecznym okresie czujemy potrzebę spotkania się z naszymi kombatantami, przekazania im świątecznych paczek, a także spędzenia z nimi czasu, który jest największą wartością, zarówno dla nich, jak i dla nas” – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.
Grupa PHH uruchomiła nowy program motywacyjny dla pracowników
POWIĄZANE WPISY
18 czerwca 2025
Sąd skazał pasażera za incydent na pokładzie Ryanaira. „Bezpieczeństwo jest priorytetem”
Ryanair przyjął decyzję krakowskiego sądu o skazaniu niezdyscyplinowanego pasażera, który…
0 Komentarzy2 Minuty
18 czerwca 2025
IGHP: poprawa wyników hoteli w maju
Wyniki osiągnięte przez hotele w maju były zdecydowanie lepsze niż w kwietniu i…
0 Komentarzy6 Minuty
17 czerwca 2025
Kiwi.com: nadchodzący długi weekend nie jest nieoficjalnym początkiem wakacji. Podróżujący stawiają na krótkie wypady
Długi weekend Bożego Ciała, drugi pod względem popularności po majówce, to dla wielu osób…
0 Komentarzy1 Minuty
17 czerwca 2025
Branża hotelarska o kategoryzacji obiektów na dwudniowej konferencji IGHP
„Wpływ trendów rynkowych na ewolucję polskiej i europejskiej kategoryzacji obiektów…
0 Komentarzy7 Minuty
16 czerwca 2025
Raport Skyscanner: Polacy stawiają na świadome i budżetowe podróże latem 2025
Skyscanner prezentuje swój najnowszy raport „Smarter Summer”, w którym przedstawia…
0 Komentarzy5 Minuty
13 czerwca 2025
OLX: coraz więcej Polaków wybiera urlop w kraju
Polacy coraz chętniej wybierają wypoczynek w kraju, choć urlop nad Bałtykiem może…
0 Komentarzy4 Minuty
11 czerwca 2025
Letnie okazje od a&o Hostels: noclegi od 12 euro i rabaty dla klubowiczów
Sieć a&o Hostels ogłasza nowe promocje na lato. Zgodnie z mottem „Każdy może podróżować”,…
0 Komentarzy3 Minuty
11 czerwca 2025
Costa uruchamia globalny program „Guardians of the Sea”
Fundacja Costa Crociere zainaugurowała międzynarodowy program edukacyjny „Guardians of…
0 Komentarzy4 Minuty
10 czerwca 2025
Nocowanie.pl: wakacyjne rezerwacje ruszyły. Największym zainteresowaniem cieszy się Kołobrzeg
Za niespełna trzy tygodnie rozpoczną się wakacje. To czas, w którym większość turystów…
0 Komentarzy5 Minuty