Grupa PHH prezentuje nowy film promocyjny

Polski Holding Hotelowy zaprezentował nowy film promujący portfolio grupy PHH, która posiada 54 hotele i obiekty, z blisko sześcioma tysiącami pokoi.

„Grupa Polski Holding Hotelowy rośnie w siłę, konsekwentnie realizując swoją strategię. Za nami wiele miesięcy prac związanych z nowymi konsolidacjami, a przed nami kolejne, równie ambitne, wyzwania. Wszystkie hotele i obiekty, będące w grupie PHH, to w 100 proc. kapitał polski, gdzie stawiamy na światową jakość i najwyższe standardy. Chcemy pokazać, że hotele będące w spółce Skarbu Państwa mogą być i są na najwyższym, światowym poziomie, czego dowodem są chociażby liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszym obiektom w prestiżowych konkursach branżowych” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

„Jesteśmy odpowiedzialni społecznie i stawiamy na zrównoważony rozwój, dlatego też w prowadzonych przez nas inwestycjach będziemy wprowadzać ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie. Nasze działania na przestrzeni ostatnich lat już pokazują, że wyznaczamy nowe trendy
w hotelarstwie” – dodaje.

Grupa Kapitałowa PHH oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski – w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich, o zróżnicowanym standardzie: biznesowe premium, wypoczynkowe premium, biznesowe, ekonomiczne, wypoczynkowe, uzdrowiska. W skład grupy wchodzi 10 spółek – Polski Holding Hotelowy, PHH Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, PHN Property Management, Przedsiębiorstwo Usługowe Holtur, Interferie, Interferie Medical SPA, Geovita i Elbest.

Film promocyjny można obejrzeć pod tym linkiem.

Urszula Bąkowska-Morawska nowym prezesem PHH Hotele