Grażyna Grot-Duziak odeszła z Weco-Travel

fot. archiwum Grażyny Grot-Duziak

Grażyna Grot-Duziak po ponad 24 latach zakończyła współpracę z Weco-Travel Service, w którym przez ostatnie kilkanaście lat pełniła funkcję dyrektora działu MICE.

Obecnie działa pod własną marką własną MICE Expert Grazyna Grot-Duziak. Reprezentuje na rynku polskim DMC z UAE oraz Jordanii.
W 2023 będzie również realizować eventy i misje sprzedażowe na zamówienie hoteli, destynacji i DMC z różnych zakątków świata.
Grażyna Grot-Duziak pozostaje aktywna w sektorze MICE.

Piastuje stanowisko Prezeski Zarządu Site Poland, jest członkinią Rady Biznesu SGTiH Vistula, Federacji Przemysłu Spotkań i Wydarzeń Tugether oraz Konsorcjum Przedstawicieli zagranicznych firm turystycznych.

Grażyna Grot-Duziak powiedziała: “”Często kiedyś myślałam o tym, aby założyć własną działalność. Rok 2022 przyniósł mi nowe rozwiązania. Teraz, kiedy powoli tę działalność rozwijam w różnych obszarach widzę ile jest jeszcze do zrobienia. Staram się stale rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, w szczególności te nowe dla mnie, związane z reprezentacją zagranicznych firm turystycznych. Wiem, że na polskim rynku, gdzie jest wielu wspaniałych profesjonalistów reprezentujących, nie jest to łatwe zadanie.
Jednak w dobie zmian widać też, że wciąż jest zapotrzebowanie na nowych partnerów. Dobieram ich tak, aby pasowali do rynku polskiego. Zapraszam do współpracy”