Głosowanie na najlepsze polskie atrakcje turystyczne dla dzieci

 

Do wakacji pozostały niecałe dwa miesiące, dlatego jak co roku portal Dzieckowpodrozy.pl przygotował zestawienie najciekawszych rodzinnych atrakcji w Polsce. W tym roku w nowej formule zaprezentowano kilkadziesiąt miejsc na turystycznej mapie Polski. Głosowanie potrwa do 29 maja.

Wiosna to czas, gdy coraz więcej rodziców zaczyna planować wakacje i wiosenne weekendy. Bazą inspiracji może być ranking najlepszych rodzinnych atrakcji, który jest prowadzony co roku przez serwis dzieckowpodrozy.pl.

W tym roku nominowanych zostało prawie 70 ciekawych miejsc z całej Polski w sześciu różnych kategoriach. W rankingu znajdują się m.in.: parki rozrywki, parki nauki i centra doświadczeń, aquaparki, kopalnie oraz inne „podziemne atrakcje”. O tym, w jakiej kolejności znajdą się w rankingu, decydują w głosowaniu internauci. Wśród nominowanych atrakcji nie brakuje znanych miejsc czy też wyróżnionych wcześniej Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Atrakcje z największą ilością głosów w każdej z kategorii zostaną nagrodzone certyfikatem – „Najlepsza rodzinna atrakcja 2022”. Co więcej, w każdej z kategorii opublikowane zostanie zestawienie promujące 10 laureatów, dzięki czemu atrakcje z największą ilością głosów mogą liczyć na kampanię promocyjną na stronach serwisu dzieckowpodrozy.pl.

„Cieszymy się, że ranking co roku inspiruje kilkaset tysięcy osób, które z nami planują rodzinne wycieczki i wakacje” – mówi Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl.

Na głosujących również czekają nagrody. Do zdobycia będą wejściówki do Energylandii. Aby zagłosować na ulubione atrakcje, należy wejść na dzieckowpodrozy.pl/ranking i kliknąć „serduszko” przy wybranym miejscu.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w pierwszych dniach czerwca.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center