Geovita Dąbki dołączy do marki Best Western Plus

geovita dąbki best western plus

Geovita Dąbki to obiekt z portfela Grupy PHH. Będzie on funkcjonował pod brandem Best Western Plus. W hotelu zaplanowano remont, który ma się zakończyć w 2026 roku.

“Dąbki to popularna i atrakcyjna miejscowości turystyczna. Aby wykorzystać potencjał tej lokalizacji postanowiliśmy stworzyć nowy produkt na lokalnym rynku. Wybór współpracy z Best Western Hotels & Resorts to kolejny krok, zgodny ze strategią rozwoju Grupy Kapitałowej PHH. Wnikliwa analiza rynku, oferty Best Western oraz dotychczasowe doświadczenia we współpracy z franczyzodawcą w obiektach w Juracie oraz w Olsztynie, wskazują że marka Best Western Plus doskonale pasuje do obiektu Geovita Dąbki. Wprowadzenie na rynek nadmorski tej marki będzie gwarancją kolejnego sukces finansowego i zapewnienia najwyższego standardu usług dla naszych gości” – podkreśla Jacek Szymanowicz, prezes spółki Geovita.

Rozwój sieci Best Western w Polsce

“PHH jest wieloletnim partnerem BWH Hotels i z dumą witamy Geovita Dąbki w naszej sieci. Po remoncie w 2026 roku z pewnością będzie to fantastyczny hotel Best Western Plus z 90 pokojami i zapleczem odnowy biologicznej” – powiedział Wytze van den Berg, wiceprezes ds. operacji międzynarodowych w regionie EMEA, BWH Hotels.

“Obserwujemy ogromny wzrost naszego portfolio w całej Europie, a wraz ze wzrostem ruchu turystycznego jestem podekscytowany możliwością rozszerzenia naszej oferty hotelowej dla gości podróżujących do Polski.”

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach położone jest 100 m od morza i 650 m od jeziora Bukowo. Obiekt jest przeznaczony zarówno na dłuższe rodzinne pobyty wakacyjne, jak i na krótkie weekendowe wypady. Oprócz kortu tenisowego, boisk sportowych i placu zabaw dla dzieci, goście mogą skorzystać z Morskiego Instytutu Spa & Wellness oraz Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem, siłownią i sauną. Zaplecze konferencyjne to dwie sale dla łącznie 120 osób. Do dyspozycji gości w obiekcie pozostaje 195 miejsc noclegowych, w jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach oraz zcteroosobowych apartamentach. W ośrodku mieści się również jadalnia dla 135 osób, kawiarnia i chata grillowa.