Gdańska Karta Turysty w nowej odsłonie i na sportowo

fot. archiwum Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Gdańska Karta Turysty właśnie wzbogaciła się o nowe funkcjonalności. To oznacza kolejne miejsca, gdzie posiadacze Karty mogą liczyć na bezpłatny wstęp. Nowa szata graficzna nawiązuje do Finału Ligi Europy w Gdańsku.

Kartę Turysty można wciąż nabyć w dotychczasowych pakietach: Rodzina i Zabawa, Zwiedzanie oraz Komunikacja. Dodatkowo jednak, do końca maja można zaopatrzyć się wyjątkowy Pakiet Kibica (72h).

Pakiet Kibica

Ta ostatnia opcja jest idealnym pomysłem dla wszystkich, którzy odwiedzą Gdańsk w związku z finałem Ligi Europy UEFA, a ten odbędzie się 26 maja na Stadionie Gdańsk. Pakiet będzie ważny przez 72h, do końca maja 2021. Dzięki temu kibice będą mieli okazję odkryć Gdańsk, jeśli zdecydują się zostać w naszym mieście nieco dłużej.

Co więc gwarantuje Pakiet Kibica?

• Bezpłatne wejście: Ratusz Gł. Miasta, Spichlerze na Ołowiance, Dom Uphagena, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka (z wieżą widokową)
• 3 rabaty: ECS , MIIWŚ, AmberSky
• Rabat 20% na Neptun Taxi
• Fast Track w Porcie Lotniczy w cenie.

Nowi partnerzy

Nowi partnerzy projektu to zawsze doskonała wiadomość dla użytkowników Karty Turysty. Im ich więcej, tym więcej miejsc z rabatami i darmowymi wejściami. Kto więc dołączył do projektu?

Z pewnością ucieszą się miłośnicy unikalnej architektury wodociągowej oraz zabawek:

• Zbiorniki Wody: Kazimierz, Stara Orunia, Stary Sobieski
• Galeria Starych Zabawek.

W dalszym ciągu istnieje możliwość doładowania Biletem Metropolitalnym oraz usługami Portu Lotniczego Fast Track i Executive Lounge. Karta będzie też dostępna w wybranych hotelach partnerskich.

Promocja

Do końca maja pakiety Zwiedzanie oraz Rodzina & Zabawa można nabyć w promocji: przy zakupie 2 Kart Turysty – druga Karta w cenie karty ulgowej.

https://kartaturysty.visitgdansk.com/

 

Gdańska Organizacja Turystyczna zachęca do zwiedzania rodzinnego miasta

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center