Freetour.com i Stasher.com ogłaszają nowe partnerstwo w zakresie przechowywania bagażu

fot. materiały prasowe

Freetour.com nawiązał współpracę ze Stasher.com, aby zaoferować klientom bezproblemowy sposób przechowywania bagażu podczas zwiedzania nowego miejsca. Partnerstwo ma zapewnić podróżnym więcej możliwości wygodnego i niedrogiego przechowywania bagażu.

Dzięki temu partnerstwu klienci Freetour.com mogą teraz zarezerwować miejsce do przechowywania bagażu w dowolnej z tysięcy lokalizacji Stasher w ponad 600 miastach na całym świecie, w tym w głównych ośrodkach turystycznych, takich jak Londyn, Paryż i Nowy Jork, a także w największych polskich miastach.

Partnerstwo to jest idealnym rozwiązaniem dla podróżnych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swój czas w nowym mieście bez obciążania się ciężkimi torbami. Dzięki bezpiecznym i wygodnym opcjom przechowywania Stasher klienci mogą odkrywać miasto, robić zakupy i zwiedzać bez żadnych kłopotów i zmartwień.

„Cieszymy się, że możemy współpracować ze Stasher i zaoferować naszym klientom łatwy i niedrogi sposób na przechowanie bagażu podczas jednej z naszych wycieczek. To partnerstwo jest dla nas idealne i jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają dodatkową wygodę i spokój ducha, które się z tym wiążą” – powiedziała Alex Dubakova, dyrektorka marketingu Freetour.com.

„Stasher jest podekscytowany współpracą z Freetour.com i pomaganiem podróżnym w jak najlepszym wykorzystaniu czasu w nowym mieście. Naszym celem jest sprawienie, by podróżowanie było jak najbardziej bezstresowe i przyjemne, a ta współpraca jest krokiem w tym kierunku” – powiedział Jacob Wedderburn-Day, dyrektor generalny firmy Stasher.

Ta współpraca to świetna okazja dla podróżnych, aby mogli cieszyć się bezproblemową i wygodną podróżą, a obie firmy z niecierpliwością czekają na powitanie klientów z całego świata w ich sieci.