Focus Hotel Premium Sopot – otwarcie 1 kwietnia 2018 r.

Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., 1 kwietnia 2018 roku otworzy swój kolejny hotel w Trójmieście.
Nowy obiekt Focus Premium w Sopocie zaoferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną oraz siłownię. Wnętrza będą łączyć nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością.
Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez DSJ International Sp. z o.o. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Obiekt powita pierwszych Gości 1 kwietnia 2018 roku.
Focus Hotel Premium Sopot oferował będzie 70 pokoi, a goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, saunę oraz salę fitness. W hotelu przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną. Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego MODULO, będącego autorskim rozwiązaniem MAKRUM Projekt Management, spółki również należącej do GK IMMOBILE. Innowacyjne rozwiązanie pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę.
Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotel, powiedział: „Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym designem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel i jednocześnie kolejny, duży sukces naszej sieci.”
Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.
POWIĄZANE WPISY
5 sierpnia 2026
Badanie a&o Hostels: rosnące koszty zmieniają wakacyjne wybory Europejczyków
Europejczycy nie rezygnują z podróżowania, choć coraz uważniej planują wyjazdy. Wybierają…
0 Komentarzy4 Minuty
4 sierpnia 2026
Radisson stawia na AI. Hotele sieci można wyszukać przez ChatGPT
Zamiast przeszukiwać kolejne oferty i wybierać filtry, wystarczy opisać planowany wyjazd.…
0 Komentarzy2 Minuty
31 lipca 2026
Accor zakończył pierwsze półrocze 2026 z przychodami na poziomie 2,76 mld euro
Wojna na Bliskim Wschodzie nie zatrzymała wzrostu wyników Accor. Grupa zakończyła…
0 Komentarzy4 Minuty
20 lipca 2026
A&o zmniejszyło emisję CO₂ na nocleg do 3,58 kg
A&o Hostels opublikowało Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2025 rok. Sieć hosteli…
0 Komentarzy4 Minuty
16 lipca 2026
IGHP: dobry czerwiec w polskich hotelach
Czerwiec był bardzo dobrym miesiącem dla polskich hoteli. Obłożenie wzrosło zarówno…
0 Komentarzy4 Minuty
10 lipca 2026
W Barcelonie otwarto nowy hotel marki Ibis Budget
Marka Ibis Budget, należąca do grupy Accor, otworzyła Ibis Budget Barcelona Center. Hotel…
0 Komentarzy1 Minuty
6 lipca 2026
Nowy trend w turystyce. Coraz więcej Polaków ucieka na wakacje tam, gdzie nie ma zasięgu
Brak zasięgu coraz częściej przestaje być problemem, a staje się jednym z powodów wyboru…
0 Komentarzy6 Minuty
30 czerwca 2026
Sofitel Warsaw Victoria świętował 50-lecie. Jubileusz zgromadził 400 gości
Ponad 400 przedstawicieli świata biznesu, turystyki, kultury i mediów uczestniczyło w…
0 Komentarzy2 Minuty
24 czerwca 2026
Holiday Inn Warsaw City Centre rozbudował ofertę dla gości biznesowych i turystów
Holiday Inn Warsaw City Centre zakończył rozbudowę swojej oferty. Hotel powiększył…
0 Komentarzy2 Minuty










