Exim Tours rekrutuje rezydentów na Lato 2023

fot. archiwum Exim Tours

Biuro podróży uzupełnia wolne wakaty, a także szuka chętnych na zupełnie nowe. Największym zainteresowaniem cieszą się stanowiska w Hiszpanii i Grecji oraz oczywiście w Turcji. Touroperator przygotował bardzo dobre warunki dla przyszłych pracowników.

Exim nie zapomina także o obecnych rezydentach – docenia ich za samodzielność i profesjonalizm. Tego samego poszukuje wśród nowych kandydatów.

Wiktor Sośnicki, menadżer ds. obsługi destynacji, powiedział: „Rekrutacja ruszyła kilka dni temu i od razu spłynęła do nas naprawdę imponująca ilość CV. Dobrych CV. Co przykuwa moją uwagę to spora ilość zgłoszeń osób z doświadczeniem, które migrują od innych touroperatorów. Na pewno mają na to wpływ nasze dobre warunki zatrudnienia formalne jak i finansowe. Druga ciekawa kwestia to ilość osób, która zaznaczyła w kwestionariuszu Turcję, jako kraj, w którym chciałaby pracować. Jednoznacznie odczytuje to jako znak, że Exim Tours i Turcja to najlepsze połączenie na rynku.

Chciałbym podkreślić, że na nowy sezon szukamy rezydentów nie tylko na kierunki, gdzie posiadamy swoje operacje czarterowe, ale też na takie, gdzie 100 proc. operacji jest opartej na dynamicznym pakietowaniu. Kiedy kilka lat temu Exim Tours stawał się liderem takich wyjazdów nikt nawet nie przypuszczał, że na tych kierunkach będą zatrudniani regularni rezydenci. Dzisiaj na te same kierunki będziemy zatrudniać kilkuosobowe zespoły! Pracując wcześniej u innych touroperatorów, miałem naturalnie obraz ich sprzedaży, natomiast sprzedaż, którą zobaczyłem po rozpoczęciu pracy w Exim Tours przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Praca, którą wykonuje dział pakietowania jest imponująca.”

Exim Tours podsumował preferencje wyjazdowe klientów z 2022 roku