Eurowings – nowe kierunki w Europie i Azji

archiwum Lufthansy

Linie lotnicze Nowe Eurowings rozszerzą siatkę krótko- i średniodystansowych połączeń o Barcelonę, Palmę de Mallorca, Londyn, Rzym,

Między 9 listopada 2015 a 26 marca 2016 roku, pasażerowie polecą z Wiednia do Barcelony i Palma de Mallorca. Od 9 listopada Eurowings sześć razy w tygodniu poleci z Wiednia do Londynu Stansted, a trzy razy w tygodniu z Wiednia do Rzymu.
Port Lotniczy w Wiedniu będzie pierwszą bazą Eurowings poza Niemcami. Pasażerowie dotrą w nowe miejsca na pokładach Airbusa A320, obecnie używanego przez Austrian Airlines. Austrian Airlines będzie obsługiwać loty w ramach umów code-share.

Andreas Otto, dyrektor ds. sprzedaży Austrian Airlines, powiedział: „Nie możemy się doczekać powitania naszej siostrzanej linii lotniczej Eurowings w Wiedniu. Razem będziemy oferować klientom jeszcze lepszą siatką połączeń w atrakcyjnych cenach.”

Ceny lotów z Wiednia do Rzymu i Londynu Stansted zaczynają się już od 33 euro, a do Barcelony i Palma De Mallorca od 39,99 euro.

Nowe porozumienie lotnicze pomiędzy Eurowings i Bangkok Airways ułatwi z kolei płynne podróżowanie do kolejnych wymarzonych destynacji w Azji Południowo-Wschodniej. Po dotarciu do Bangkoku, pasażerowie Eurowings mogą przesiąść się na liczne trasy obsługiwane przez Bangkok Airways. Kierunki obsługiwane w ramach umowy to tajskie Koh Samui, Krabi, Chiang Mai i Udon Thani oraz Phnom Penh i Siem Reap w Kambodży.