Enter Air podpisał umowę z Itaka Fly

Enter Air po epidemii
fot. Enter Air

Enter Air zawarł z Itaka Fly umowę czarteru dotyczącą współpracy w sezonie lato 2024 i zima 2024/2025. Szacunkowa wartość usług w tym okresie wynosi 74,5 mln dolarów (ok. 296,8 mln zł).

Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych szacunków. Rozliczenia między partnerami będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Szacunkowa wartość obecnej umowy pomiędzy Enter Air i Itaka Fly dotyczącej współpracy w sezonie lato 2023 – zima 2023/2024 wynosiła 56,2 mln dolarów (248 mln zł).

„Umowa z Itaka Fly to trzeci duży kontrakt na najbliższe kwartały. Wartość tych umów wynosi prawie 1,2 mld zł, a jesteśmy też na dobrej drodze do finalizacji kolejnej istotnej umowy. Jeśli chodzi o współpracę z Itaka Fly, to zapowiada się kolejny owocny rok naszej współpracy i bardzo cieszy mnie, że tak jak w poprzednich latach zaproponowaliśmy klientom tego biura atrakcyjny program. Będziemy wykonywali loty do destynacji zlokalizowanych od Wysp Zielonego Przylądka poprzez cały basen Morza Śródziemnego po Oman i równikowy Zanzibar. Co równie istotnie duża część naszego programu to trasy całoroczne, które pozwolą na optymalne wykorzystanie floty Enter Air, także w sezonie zimowym – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

W ramach odnowienia współpracy na kolejny sezon z najważniejszymi swoimi partnerami Enter Air podpisał w tym roku aneks do umowy czarteru z Rainbow Tours, którego szacunkowa wartość sięgnie 90,4 mln dolarów (ok. 365,6 mln zł) oraz umowę z Coral Travel Poland o szacunkowej wartości 125,7 mln dolarów (ok. 508,9 mln zł).