Enter Air podpisał umowę z Coral Travel Poland

Enter Air po epidemii
fot. archiwum Enter Air

Enter Air i Coral Travel Poland podpisały umowę czarteru na sezon Lato 2022 i Zima 2022/2023.  Szacunkowa wartość umowy wynosi 72,9 mln USD (ok. 312,6 mln zł).

Grzegorz Polaniecki, członek zarządu i dyrektor generalny Enter Air, powiedział: „Coral Travel to bardzo dynamicznie rozwijający się w ostatnich kilku latach touroperator i nasz solidny partner biznesowy. Przygotowaliśmy wspólnie bardzo ciekawy program wyjazdów do krajów, w których jest gwarantowana piękna pogoda przez cały rok. Mamy zaplanowany duży program lotów zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Właśnie z uwagi na bogatą ofertę zimową jest to dla nas ważna umowa, która pozwoli wykorzystać możliwości naszej floty także w niskim sezonie. Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo dobra i mamy nadzieję, że będziemy się dalej razem rozwijać.”

Umowa została zawarta na czas określony do 31 marca 2023 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Enter Air podpisał umowę z TUI