Emirates wróciły do Warszawy

Emirates znowu lata do i z Warszawy
Boeing 777-300ER w barwach Emirates/fot. archiwum Emirates

Rejs EK179 linii Emirates przyleciał dziś na Lotnisko Chopina w Warszawie – jest to pierwszy lot pasażerski tej linii do Warszawy od marca. Przewoźnik oferuje 2 połączenia tygodniowo do stolicy, a od 7 października – 3.

Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce, powiedział: „Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Boeinga 777-300ER linii Emirates w Warszawie. Dziękujemy naszym partnerom i pozostałym interesariuszom za ich stałe wsparcie. Z nową energią wznawiamy nasze działania na polskim rynku i powracamy z ofertą bezpiecznych i niezapomnianych podróży do Dubaju oraz wielu innych kierunków. Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie naszych polskich klientów na pokładach samolotów Emirates, wzmacniając jednocześnie obietnicę naszej marki o zapewnieniu niezwykłych wrażeń z podróży.”

Linie Emirates będą obsługiwać trasę Dubaj-Warszawa swoim przestronnym, szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER, oferującym miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej. W piątki i niedziele samolot EK 180 będzie startował z Warszawy o 15:00 i lądował w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 179 z Dubaju wylatuje o godz. 8:10 i ląduje w Warszawie o godz. 12:15 czasu lokalnego. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie, które będzie realizowane w środy.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center