Emirates – ulepszony system rezerwacji

fot. archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates wprowadziły kolejną aktualizację do istniejących zasad rezerwacji – klienci posiadający bilety wydane przed 30 września 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą teraz zmienić rezerwację na dowolną datę w ciągu 36 miesięcy, co stanowi przedłużenie aż o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniego regulaminu.

Osoby posiadające bilety wydane po 1 października 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 24 miesięcy.

Opłaty za ponowne wystawienie dowolnego biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez żadnych opłat.

Klienci, którzy posiadają bilety wydane bezpośrednio przez Emirates, zarówno na emirates.com, czy w punktach sprzedaży detalicznej i centrach linii lotniczej, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ ważność biletów jest automatycznie przedłużona. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się ze swoim agentem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety.

Dodatkowo Emirates Skywards przedłuża status swoich członków na poziomie Silver, Gold i Platinum do 2022 r.
Ważność mil Skywards, które wygasają od kwietnia 2020 r., została dodatkowo przedłużona do 31 sierpnia 2021 r., zapewniając członkom Skywards więcej możliwości wykorzystania mil , np. jako loty czy w postaci nagród partnerów, a także innych przywilejów.

Emirates – letni rozkład lotów z Warszawy. Cztery rejsy tygodniowo do Dubaju o dogodnych godzinach