Emirates pochwalą się nową kabiną klasy pierwszej Boeinga 777-300ER

archiwum Emirates

Linie Emirates potwierdziły, że podczas targów Dubai Air Show w listopadzie tego roku zostanie zaprezentowana kabina dla pasażerów klasy pierwszej w nowej odsłonie. Zadebiutuje ona na pokładzie samolotu Boeing 777-300ER i znajdzie się w niej 6 prywatnych pomieszczeń w układzie 1-1-1, które zastąpią 8 pomieszczeń w układzie 1-2-1 stosowanym do tej pory we flocie 777.

Oprócz całkowicie odnowionej kabiny w klasie pierwszej, nowy Boeing 777-300ER Emirates może poszczycić się szeregiem nowości w klasach biznes i ekonomicznej. W odpowiednim czasie przewoźnik opublikuje listę kierunków obsługiwanych przez nowy samolot.

Tim Clark, prezes linii Emirates, powiedział: “Nasze produkty i usługi w poszczególnych klasach są ulepszane cały czas. Jednak to, co pasażerowie zobaczą na pokładzie naszych nowych Boeingów 777 już w listopadzie, to znacznie większa przebudowa, która wyniesie komfort podróży naszymi liniami na zupełnie nowy poziom. Wszystkie kabiny zaprezentujemy w całkowicie nowej odsłonie. Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli przedstawić rezultaty wielu lat planowania i prac nad nową ofertą dla pasażerów klasy pierwszej oraz usługami dostępnymi na pokładzie naszej floty Boeingów 777.”