Emirates najlepszą linia lotniczą wg TripAdvisor

archiwum Emirates

Linie Emirates zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w inauguracyjnej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla przewoźników. Oprócz nagrody głównej do przewoźnika powędrowały cztery wyróżnienia – najwięcej wśród wszystkich nagrodzonych – dla najlepszej linii w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, a także za najlepszą klasę ekonomiczną, najlepszą klasę pierwszą oraz w kategorii „10 najlepszych linii lotniczych na świecie”.
W tym roku serwis TripAdvisor po raz pierwszy wprowadził w swoim słynnym plebiscycie Travelers’ Choice® Awards kategorię dla linii lotniczych. Nagrody przyznawane są najlepszym przewoźnikom na podstawie liczby oraz przychylności recenzji i ocen wystawionych przez użytkowników z całego świata w okresie 12 miesięcy.

Tim Clark, prezes linii Emirates, powiedział: “Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w tegorocznym plebiscycie TripAdvisor Travelers’ Choice Awards to dla nas ogromny zaszczyt. Fakt, że wyróżnienia są przyznawane na podstawie bezstronnych opinii świadczy o tym, jak bardzo staramy się zapewnić naszym pasażerom najwyższą jakość obsługi. Chcielibyśmy, żeby podróżni zawsze wybierali linie Emirates. Dlatego nieustannie inwestujemy w produkty i usługi we wszystkich klasach, a nasz zespół robi wszystko, aby zapewnić klientom najlepszą jakość usług w samolotach i na lotniskach każdego dnia.”

Bryan Saltzburg, dyrektor TripAdvisor Flights, dodał: “Mamy zaszczyt ogłosić wyniki inauguracyjnego plebiscytu Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych, który ułatwi podróżującym świadomy wybór przewoźnika na podstawie doświadczeń użytkowników serwisu TripAdvisor. Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie przyznany przez użytkowników serwisu TripAdvisor to dla Emirates ogromne wyróżnienie, które świadczy o tym, że przewoźnik zawsze na pierwszym miejscu stawia doskonałą obsługę pasażera.”