Emirates i TAP Air Portugal dodają 23 nowe kierunki

"<yoastmark

Linie Emirates i TAP Air Portugal rozszerzają istniejącą już umowę code-share. Od 2 listopada linie lotnicze obsługują 23 nowe kierunki, co stanowi łącznie ponad 90 miejsc docelowych, do których klienci obu przewoźników mogą wygodnie podróżować.

TAP Air Portugal oferuje klientom Emirates 4 dodatkowe azjatyckie kierunki – Hanoi i 3 japońskie destynacje – Narita, Osaki i Hanedy, pod warunkiem uzyskania zgody rządu.

Linie Emirates będą obsługiwały loty TAP Air Portugal do 19 dodatkowych miejsc przez Lizbonę. Należą do nich Belem, Brasilia, Belo Horizonte, Fortaleza, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Maceio, Natal, Porto Alegre, Recife, Salvador, Praia, Wyspa Sal, Sao Vicente, Conakry, Ponta Delgada, Porto Santo, Terceira i Dakar.

– Dalsza ekspansja partnerstwa Emirates i TAP Air Portugal świadczy o silnej współpracy obu linii lotniczych i naszym wspólnym zaangażowaniu w zapewnianie klientom płynnych połączeń do i z Portugalii. Połączenie sieci umową code-share umożliwia naszym klientom podróżowanie do większej liczby miejsc na jednym bilecie z jedną polityką bagażową i warunkami taryfowymi. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy przyniesiemy naszym klientom więcej korzyści – powiedział Adnan Kazim, Dyrektor Handlowy Emirates.

– Linie TAP Air Portugal z zadowoleniem wdrażają rozszerzone partnerstwo z liniami Emirates, ułatwiając klientom podróżowanie ze szczególnym uwzględnieniem miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie i w Azji. TAP pragnie zabierać klientów Emirates do większej liczby miast w Portugalii oraz do naszych destynacji w obu Amerykach i Afryce Północnej na pokładzie floty najnowocześniejszych samolotów z najwyższą jakością obsługi i bezpieczeństwa. Zachęcamy też podróżnych do skorzystania z naszego programu Portugal Stopover – skomentowała Silvia Mosquera, Chief Commercial & Revenue Officer w TAP Air Portugal.

W marcu Emirates i TAP Air Portugal podpisały porozumienie w celu rozszerzenia partnerstwa code-share obowiązującego obecnie między obiema liniami lotniczymi. W tym czasie klienci TAP Air Portugal mogli podróżować z Emirates do popularnych miejsc w Azji Wschodniej, takich jak Tajpej, Tokio, Osaka, Bombaj, Delhi, Dhaka, Male, Dżakarta, Denpasar, Manila, Hanoi, a także do Barcelony i Meksyku.

Jednocześnie podróżni Emirates mogli cieszyć się wygodnymi połączeniami z dodatkowymi portami w Portugalii, a także rejsami TAP Air Portugal do miast w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Senegalu, Gwinei Bissau, Gwinei-Konakry, Maroku, Tunezji , Gambii i Republiki Zielonego Przylądka.

Linie Emirates i TAP Air Portugal sprawdzają także możliwości zacieśnienia współpracy w ramach swoich programów dla osób, które często podróżują, w tym możliwości zbierania benefitów, takich jak dostęp do poczekalni lotniskowych.