Emirates i fludubai wspólnie obsłużą trasę Dubaj – Zagrzeb

archiwum Emirates

Emirates wspólnie z liniami partnerskimi flydubai ogłosiły, że loty na trasie Dubaj-Zagrzeb w okresie od 2 grudnia 2018 roku do 30 marca 2019 roku będą obsługiwane przez flydubai, a po tym terminie – przez Emirates.

Dzięki temu oferowanie będzie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania wśród pasażerów, a częstotliwość lotów wzrośnie w porze zimowej.
We wspomnianym okresie lot nr FZ1793 Emirates z Dubaju zaplanowano na 10:00 z lądowaniem w Zagrzebiu o 13:15 czasu lokalnego. Lot powrotny nr FZ1794 z Zagrzebia zaplanowano na 14.30 z planowanym przylotem o 23:00 w Dubaju.

Linie flydubai wprowadzą na trasę swój nowy samolot Boeing 737 MAX 8, który zapewnia jeszcze większy komfort podróży dzięki fotelom rozkładanym do pozycji leżącej w klasie biznes, najnowszym siedzeniom w klasie ekonomicznej, systemowi rozrywki pokładowej wyposażonemu w ekrany dotykowe HD oraz innowacyjnemu wystrojowi kabiny Boeing Sky Interior.

Emirates i flydubai w dalszym ciągu będą zapewniać pasażerom ofertę odzwierciedlającą unikalne cechy obu marek. Loty flydubai do Zagrzebia będą odbywały się z Terminalu 3 na lotnisku Dubai International (DXB), umożliwiając wygodną i szybką przesiadkę pasażerom lecącym liniami Emirates na niezwykle nowoczesne lotnisko w Dubaju.