Emirates – dwa loty dziennie na Phuket

archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates będą od 1 grudnia latać dwa razy dziennie na wyspę Phuket.

Nowe połączenie będzie obsługiwane przez Boeinga 777-300ER, który oferuje osiem miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes i 310 w klasie ekonomicznej.
Samolot rejsu nr EK396 będzie startował z Dubaju cztery razy w tygodniu o godzinie 22:55, lądując na Phuket o 8:00 następnego dnia. Lot powrotny nr EK397 z Phuket zaplanowano na 9:30 z lądowaniem w Dubaju o 13:20 tego samego dnia.
Samolot rejsu nr EK394 będzie startował z Dubaju trzy razy w tygodniu o 20:05, lądując na Phuket o 5:10 następnego dnia. Wylot będzie odbywał się o dogodnej porze dla podróżujących z ZEA i Bliskiego Wschodu. Lot powrotny nr EK395 z Phuket zaplanowano na 7:10 z lądowaniem w Dubaju o 11:00 tego samego dnia.

Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates, powiedział: „W odpowiedzi na duży popyt wprowadzamy dwa loty dziennie na Phuket, które zwiększą wygodę i możliwości podróży pasażerów odwiedzających południową Tajlandię, a mieszkańcom regionu ułatwią połączenie z Dubajem i resztą świata. Przy jednoczesnej rozbudowie portu lotniczego Phuket, która ma na celu dwukrotne zwiększenie przepustowości, dodatkowe loty dają nam doskonałą możliwość dalszego wsparcia lokalnej branży podróżniczej i turystycznej. Nowe połączenie uzupełni dotychczasową ofertę sześciu lotów dziennie do Bangkoku i niedawno podpisane przez nas porozumienie code-share z Bangkok Airways, ułatwiając transport z Dubaju do różnych miast w Azji Południowo-Wschodniej i z powrotem oraz zwiększając wygodę podróży.”