Emirates – A380 wrócił na trasę do Toronto

Emirates wraca do Toronto
Airbus A380 w barwach Emirates/fot. archiwum Emirates

Od 16 sierpnia samolot A380 linii Emirates zacznie obsługiwać loty pasażerskie do Toronto. Jak dotąd linie lotnicze wznowiły loty A380 do Amsterdamu, Kairu, Paryża, londyńskiego Heathrow i do Kantonu (od 8 sierpnia). To już 6 miast, do których lata A380.

Pasażerowie mogą latać A380 z Dubaju do Toronto 5 razy w tygodniu. Rejs EK241 opuszcza Dubaj o 9:10 i kończy trasę w Toronto o 15:05 lokalnego czasu. Lot powrotny EK242 startuje z Toronto o 21:45, by wylądować w Dubaju o 18:30 lokalnego czasu następnego dnia.

Traktując bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet, linie lotnicze stopniowo rozszerzają swoje usługi pasażerskie – w sierpniu siatka połączeń obejmie 70 miast. Oznacza to przywrócenie 50 proc. miejsc docelowych, do których latały linie Emirates przed pandemią. Pasażerowie mogą bezpiecznie podróżować między Amerykami, Europą, Środkowym Wschodem, rejonem Azji i Pacyfiku dzięki dogodnym połączeniom przez Dubaj. Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów.

Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Emirates wracają na trasy do Kuwejtu i Lizbony

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center