Emerging Travel Group – porozumienie o współpracy z siecią hoteli Rotana

Emerging Travel Group, grupa działająca w obszarze internetowych rezerwacji podróży, obejmująca takie marki, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok, podpisała porozumienie o współpracy z siecią hoteli Rotana.

W ramach tej współpracy Rotana włączy swoje obiekty bezpośrednio do listy obiektów Emerging Travel Group (ETG) i zapewni dostęp do cen hurtowych wszystkich swoich hoteli.
Jednocześnie Rotana uzyska dostęp do ponad 35 000 partnerów B2B zarejestrowanych na platformie grupy i milionów podróżnych odwiedzających w każdym miesiącu strony B2C.

Hotele Rotana będą dostępne na stronach marek ETG, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok poprzez narzędzia opracowane przez DerbySoft, globalnego dostawcę technologii łączących dostawców z dystrybutorami. ETG wykorzystuje tę technologię po raz pierwszy, aby połączyć się z siecią hoteli. Dzięki temu będzie proponować klientom szeroką gamę ofert w konkurencyjnych cenach oraz pełniejsze informacje na temat hoteli i dostępnych w nich usług.

Felix Shpilman, prezes Emerging Travel Group, powiedział: „Widzimy rosnące zainteresowanie Bliskim Wschodem jako kierunkiem podróży na wszystkich naszych platformach i przewidujemy, że ten trend będzie się utrzymywał. Hotele Rotana cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników wszystkich marek naszej Grupy i należą do 15 najczęściej rezerwowanych sieci na stronach B2B i B2C ETG. Bezpośrednie połączenie z siecią Rotana pozwala nam zapewniać klientom bardziej kompleksową ofertę, a jednocześnie umożliwia sieci hoteli lepszą kontrolę dystrybucji w 170 aktywnych lokalizacjach ETG.”

Emerging Travel to grupa działająca w obszarze internetowych rezerwacji podróży, która obsługuje trzy marki na 170 rynkach na całym świecie: RateHawk, ZenHotels i Ostrovok. Nasze produkty pomagają klientom wyszukiwać i rezerwować wszystkie rodzaje zakwaterowania z ponad 1,3 mln opcji w 220 krajach.

Emerging Travel Group zatrudnia ponad 700 osób w Europie, Wspólnocie Niepodległych Państw, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Południowej. Osoby te zajmują się rozwijaniem produktów i działalności firmy, a także specjalistyczną, wielojęzyczną obsługą wszystkich naszych klientów, zarówno partnerów handlowych, jak i osób indywidualnych dokonujących internetowych rezerwacji hoteli.

RateHawk – lider hotelowych platform szykuje sporo nowości