Ekspansja Accor w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowe hotele ibis Styles na Litwie i w Rumunii

ibis Styles Bucharest /fot. materiały prasowe Accor

Accor kontynuuje rozwój marki ibis Styles poprzez otwarcie dwóch nowych hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej. Ibis Styles Kaunas Centre na Litwie oraz ibis Styles Bucharest Airport w Rumunii mają się wyróżniać tematycznymi motywami przewodnimi. Wkrótce dołączy do nich trzeci obiekt, ibis Styles Warsaw Airport w Warszawie.

Accor rozwija markę ibis Styles otwierając dwa nowe hotele w Europie Środkowo-Wschodniej. Położony nad brzegiem Niemna ibis Styles Kaunas Centre oferuje 82 pokoje, restaurację i bar na dachu. Wystrój wnętrz hotelu został stworzony w oparciu o litewską pasję do koszykówki oraz dumę z lokalnego klubu BC Žalgiris, który ma swoje korzenie w Kownie.

„Cieszymy się, że możemy powitać turystów odwiedzających nasze miasto zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych w nowo otwartym ibis Styles Kaunas Centre. Już teraz wiele się mówi o wyjątkowym wystroju naszego hotelu. Dlatego jesteśmy przekonani, że kreatywna i angażująca gościnność charakteryzująca ibis Styles sprawi, że będzie o nas już tylko głośniej, a nasz hotel znajdzie dla siebie miejsce na liście najmodniejszych punktów na mapie miasta” – powiedział Aistė Čistovienė, general manager, ibis Styles Kaunas Centre.

Ibis Styles Bucharest Airport, trzeci obiekt marki w stolicy Rumunii i piąty w kraju, znajduje się 800 m od międzynarodowego portu lotniczego Bukareszt-Otopeni. Hotel oferuje gościom 84 stylowe pokoje, restaurację, bar i prywatny parking. Motywem przewodnim hotelu, nawiązującym do pasji inwestora szejka Ahmeda bin Saifa Al Nahyana oraz lokalizacji obiektu, są elementy związane z lotnictwem.

„Ruch w międzynarodowym porcie lotniczym Bukareszt-Otopeni przekroczył w 2022 roku 12,6 mln podróżnych i nadal rośnie. Odzwierciedla to atrakcyjność naszej stolicy i jej sąsiedztwa zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo” – skomentował Valentin Gheorghe, general manager, ibis Styles Bucharest Airport.

Tego lata otwarty zostanie również trzeci hotel ibis Styles w Warszawie, ibis Styles Warsaw Airport, który poszerzy portfolio marki w Polsce.

Oficjalne otwarcie Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center