Ecco Travel wyśle klientów do Australii

Marka Ecco Travel wprowadza do swojej oferty kolejne produkty pozwalające na odwiedzenie kilku krajów podczas jednej wyprawy. Najnowsza propozycja touroperatora to wycieczka łącząca Singapur, Australię i Bali.

„Polski turysta staje się coraz bardziej wymagający” – mówi Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny Ecco Holiday i Ecco Travel.

„Wakacje czarterowe i pobyt przez dwa tygodnie w jednym miejscu powoli odchodzą do lamusa. Nasz klient chce zwiedzać i poznawać świat i my takie możliwości mu dajemy. W związku z tym, że spora grupa to powracający klienci, wprowadzamy na bieżąco do oferty coraz to nowsze propozycje. A że w miarę jedzenia apetyt rośnie, muszą być one wyszukane i unikatowe. Z tą myślą wdrożyliśmy do sprzedaży Australię i dwie opcje zwiedzania – samej Australii lub w połączeniu z Singapurem i Bali.”

Jak zaznacza Katarzyna Sowińska, ten ostatni program przypadł do gustu klientom touroperatora i w ciągu tygodnia zapisało się tyle osób, że mogliśmy potwierdzić pierwszy termin. Nietrudno odgadnąć, że propozycje tego typu z miejsca staja się hitami. Kiedy łączymy razem kierunki, z których każdy z osobna jest obiektem marzeń i planów wielu osób, efekt może być tylko jeden. Dlatego ostatecznym weryfikatorem danego produktu jest zawsze rynek.

Program objazdowy „Australijska przygoda” obejmuje takie miejsca jak Sydney, Park Narodowy Gór Błękitnych, Homebush, Park Narodowy Uluru, Ayers Rock, Cairns, Great Ocean Road, Park Narodowy Port Campbell, Melbourne. Wycieczka trwa 15 dni i 11 nocy na miejscu. Oferta obejmuje przeloty liniami rejsowymi, przeloty wewnętrzne, zakwaterowanie i zwiedzanie z polskim pilotem. Najbliższe terminy to marzec i kwiecień 2020 r.

Prawdziwym hitem okazał się program łączący Australię, Singapur i Bali. Impreza rozpoczyna się bezpośrednim przelotem do Singapuru i zwiedzaniem. Dalej przelot do Sydney i siedmiodniowa wycieczka po Australii, a na zakończenie 6 dni wypoczynku na Bali. Cały program trwa 17 dni i 14 nocy. Pierwszy potwierdzony termin przypada na 21 kwietnia 2020.

Podobne założenia towarzyszyły wprowadzeniu kolejnego programu łączonego obejmującego Sri Lankę i Indie.

Dodatkowym atutem w tym przypadku jest przelot bezpośredni, realizowany najczęściej dreamlinerami Polskich Linii Lotniczych LOT. Zgodnie z zapowiedziami Ecco Travel, segment wyjazdów łączonych z pewnością będzie rozwijany. W planach są też nowe programy objazdowe na takich kierunkach jak Arabia Saudyjska, Kolumbia i Maroko. Już teraz klienci mogą wybierać z wielu opcji i dobierać wyjazdy oferujące w pakiecie np. Chiny z Tajlandią, Koreą lub Japonią, Indie z Nepalem i Emiratami, a także Wietnam z Kambodżą lub Chinami.