Ecco Travel: wracamy do Izraela

fot. archiwum Ecco Travel

Izrael, jeden z najbardziej obleganych kierunków w ofercie poznańskiego touroperatora powraca w wielkim stylu. Od lat program o nazwie „Magia Izraela” był w czołówce produktów Ecco Travel.

Program wysoko oceniany przez klientów, z dużym wyborem terminów i bardzo przystępnej cenie przez szereg lat był bestsellerem. Ograniczenie ruchu turystycznego, związane z pandemią zmieniło ten stan rzeczy. Teraz jednak Izrael powraca na listy najlepiej sprzedających się programów.

Karolina Warzybok, prezes zarządu Ecco Holiday, firmy, do której należy marka Ecco Travel, powiedziała: „Jak wielokrotnie obserwowaliśmy to na przykładzie innych kierunków, złagodzenie przepisów wjazdowych natychmiastowo uruchamia napływ chętnych na wyjazd. Izrael właściwie dla nas nigdy nie zniknął. Nawet w okresie, kiedy podróż do tego kraju nie była możliwa, spora grupa klientów zakładała wstępne rezerwacje „na przyszłość”. Nasze grupy wyjeżdżały do Izraela także w okresie, gdy wymagany był szereg testów. Teraz możemy w końcu zająć się realizacją. Tradycyjnie największe zainteresowanie dotyczy wyjazdów jesiennych, latem Izrael jest mniej popularny ze względu na bardzo wysokie temperatury. Okres jesienny wygląda też bardzo obiecująco, jeśli chodzi o ilość połączeń lotniczych; latem przewoźnicy siłą rzeczy skupiają się na kierunkach typowo wypoczynkowych.”

Program oferuje 8-dniowe zwiedzanie, oczywiście pod opieką pilota. Ten element klienci Ecco Travel doceniają szczególnie; firma od lat stawia na najwyższą jakość obsługi podczas zwiedzania. W programie wyjazdu znajdują się takie punkty jak zwiedzanie Tel Awiwu, Jerozolimy i jej starego miasta a także Hajfę, Masadę, Morze Martwe czy rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim.

fot. archiwum Ecco Travel

Ecco Holiday: kameralne spotkania dla agentów z czterech polskich miast