Ecco Travel rozdało w Sylwestra nagrody z okazji 18-lecia

fot. archiwum Ecco Holiday

W Sylwestra trzydziestka klientów Ecco Travel otrzymało wiadomość o zwycięstwie w konkursie zorganizowanym przez biuro z okazji osiemnastych urodzin. Nagrodą był prywatny rejs po Morzu Bałtyckim z obsługą na wyłączność była dla wszystkich.

Poznański touroperator, działający pod znanymi markami Ecco Holiday i Ecco Travel, obchodził pod koniec ubiegłego roku osiemnaste urodziny. Towarzyszyła temu promocja, która trwała przez osiemnaście dni. Z tej okazji biuro przygotowało szereg atrakcji, a wśród nich osiemnaście zaproszeń na rejs prywatnym jachtem pod żaglami Ecco Travel. Nagrody miały trafić do osiemnastej rezerwacji założonej w każdym dniu trwania promocji. Ostatecznie zaproszenie na rejs otrzymało 30 osób.

Katarzyna Turkiewicz, kierownik sieci sprzedaży Ecco Holiday, powiedziała: „Zainteresowanie urodzinową promocją było dla nas miłą niespodzianką. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji w atrakcyjnych cenach oraz elastyczne warunki rezerwacji. Jednakże liczyliśmy się z tym, że nastroje konsumenckie nie są najlepsze i mimo ogromnej chęci wyjazdu promocja nie spotka wielu entuzjastów.

Okazało się jednak, że zasady, na jakich można było założyć rezerwację, spotkały się z uznaniem wielu naszych klientów. Spośród ofert na bliższych i dalszych kierunkach zdecydowanie najczęściej wybierane były programy objazdowe po Gruzji i Izraelu oraz wypoczynek na Malediwach.

Większość terminów tych wyjazdów przypada na drugą połowę roku, więc wcześniej można będzie nabrać wiatru w żagle podczas rejsu jachtem s/y Dancing Queen pod żaglami Ecco Travel.

Nagroda obejmuje dwudniowy rejs po Zatoce Gdańskiej wraz z noclegiem w kajucie, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i podstawowej obsługi jachtu, realizację programu rejsu, opiekę doświadczonego skippera, itp. Dla większości naszych Klientów to pierwsza w życiu tego typu podróż, ale też pierwsza wygrana w konkursie.”

Maurycy Czuba, Kierownik Zespołu Infolinii, dodał: „Z wiadomością o wygranej dzwoniliśmy do Klientów w Sylwestra. Reakcje były różne, od zaskoczenia po niedowierzanie. Jak wynikało z rozmów, większość z tych osób nigdy niczego nie wygrała. No i sporo emocjo budziła też sama wygrana – prywatny rejs jachtem z noclegiem w kajucie.

Mimo, że niemal dla wszystkich będzie to pierwszy raz pod żaglami, wszyscy przyjęli zaproszenie z ogromnym entuzjazmem. Miałem nawet przyjemność usłyszeć, że była najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w tym roku i, że tym większa jest nadzieja, że 2021 upłynie pod znakiem podróży.

Promocja na 18. urodziny Ecco Holiday

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center