Ecco Travel rozdało w Sylwestra nagrody z okazji 18-lecia

fot. archiwum Ecco Holiday

W Sylwestra trzydziestka klientów Ecco Travel otrzymało wiadomość o zwycięstwie w konkursie zorganizowanym przez biuro z okazji osiemnastych urodzin. Nagrodą był prywatny rejs po Morzu Bałtyckim z obsługą na wyłączność była dla wszystkich.

Poznański touroperator, działający pod znanymi markami Ecco Holiday i Ecco Travel, obchodził pod koniec ubiegłego roku osiemnaste urodziny. Towarzyszyła temu promocja, która trwała przez osiemnaście dni. Z tej okazji biuro przygotowało szereg atrakcji, a wśród nich osiemnaście zaproszeń na rejs prywatnym jachtem pod żaglami Ecco Travel. Nagrody miały trafić do osiemnastej rezerwacji założonej w każdym dniu trwania promocji. Ostatecznie zaproszenie na rejs otrzymało 30 osób.

Katarzyna Turkiewicz, kierownik sieci sprzedaży Ecco Holiday, powiedziała: „Zainteresowanie urodzinową promocją było dla nas miłą niespodzianką. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji w atrakcyjnych cenach oraz elastyczne warunki rezerwacji. Jednakże liczyliśmy się z tym, że nastroje konsumenckie nie są najlepsze i mimo ogromnej chęci wyjazdu promocja nie spotka wielu entuzjastów.

Okazało się jednak, że zasady, na jakich można było założyć rezerwację, spotkały się z uznaniem wielu naszych klientów. Spośród ofert na bliższych i dalszych kierunkach zdecydowanie najczęściej wybierane były programy objazdowe po Gruzji i Izraelu oraz wypoczynek na Malediwach.

Większość terminów tych wyjazdów przypada na drugą połowę roku, więc wcześniej można będzie nabrać wiatru w żagle podczas rejsu jachtem s/y Dancing Queen pod żaglami Ecco Travel.

Nagroda obejmuje dwudniowy rejs po Zatoce Gdańskiej wraz z noclegiem w kajucie, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i podstawowej obsługi jachtu, realizację programu rejsu, opiekę doświadczonego skippera, itp. Dla większości naszych Klientów to pierwsza w życiu tego typu podróż, ale też pierwsza wygrana w konkursie.”

Maurycy Czuba, Kierownik Zespołu Infolinii, dodał: „Z wiadomością o wygranej dzwoniliśmy do Klientów w Sylwestra. Reakcje były różne, od zaskoczenia po niedowierzanie. Jak wynikało z rozmów, większość z tych osób nigdy niczego nie wygrała. No i sporo emocjo budziła też sama wygrana – prywatny rejs jachtem z noclegiem w kajucie.

Mimo, że niemal dla wszystkich będzie to pierwszy raz pod żaglami, wszyscy przyjęli zaproszenie z ogromnym entuzjazmem. Miałem nawet przyjemność usłyszeć, że była najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w tym roku i, że tym większa jest nadzieja, że 2021 upłynie pod znakiem podróży.

Promocja na 18. urodziny Ecco Holiday