Promocja na 18. urodziny Ecco Holiday

Promocja urodzinowa Ecco Holiday
18 urodziny Ecco Holiday tuż, tuż/fot. Ecco Holiday

W piątek 13 listopada, poznański touroperator działający pod znanymi markami Ecco Holiday i Ecco Travel będzie obchodził osiemnaste urodziny. Świętowanie potrwa osiemnaście dni i tyle będzie trwała promocja wyjazdów w 2021 roku.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR Manager, powiedziała: „Urodziny w piątek trzynastego muszą być wyjątkowe. Co do tego nie mieliśmy żadnych wątpliwości. W założeniach było spotkanie dla naszych pracowników i kontrahentów, szereg niespodzianek dla osób przebywających w tym czasie na wycieczkach i całe mnóstwo profitów z tytułu wcześniej rezerwacji dla każdego.
Z niczego nie rezygnujemy, tylko przesuwamy w czasie. Do takiego podejścia chcemy również zachęcić naszych klientów, aby nie rezygnować z marzeń, tylko wybrać na ich realizację lepszy okres. Taki jest cel i założenia naszej urodzinowej promocji. Takie są też płynące z niej korzyści, które zostały dopasowane do nowych oczekiwań i potrzeb klientów. Należą do nich bezpieczeństwo podróżowania, brak długoterminowych zobowiązań (w tym finansowych), komfort dokonywania rezerwacji i spokojne oczekiwanie na realizację wyjazdu. A, że są to urodziny, nie może obejść się bez wisienki na torcie.
Przygotowaliśmy 18 zaproszeń na rejs prywatnym jachtem po Morzu Bałtyckim pod żaglami Ecco Travel. Wszystkie szczegóły już 13 listopada.”

Urodzinowa promocja Ecco Holiday/Ecco Travel potrwa przez osiemnaście dni. Biuro będzie w niej proponować wyjazdy zaplanowane na 2021 rok w promocyjnych cenach.

Wśród ofert znajdą się dalekie egzotyczne kierunki, wakacyjne miejsca w Basenie Morza Śródziemnego oraz baza noclegowa w Polsce. Klienci będą mogli wybrać między krótkimi wyjazdami na weekend, dłuższym wypoczynkiem na słonecznych plażach i programami objazdowymi. Formuła tych ostatnich będzie uwzględniała nowe standardy, jak kameralne grupy już od 2 osób, prywatny transfer, opiekę pilota na wyłączność i dodatkowe ubezpieczenie. Preferencyjne będą także warunki rezerwacji oraz elastyczność w zakresie zmiany lub rezygnacji.

Ecco Holiday zwróci klientom 100 proc. wpłat