Ecco Travel – darmowe testy do każdej rezerwacji wyjazdu do RPA

Do końca listopada każdy klient rezerwujący wyjazd do RPA otrzyma od Ecco Travel voucher na darmowy test PCR. Promocja dotyczy wyjazdów realizowanych do końca 2022 roku.

Karolina Warzybok, prezes zarządu Ecco Holiday, poweidziała: „Obecnie jesteśmy jednym z niewielu operatorów, którzy oferują loty do RPA tej jesieni. To kierunek, który z uwagi na bogactwo wrażeń zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem, a ponieważ podróże do Republiki Południowej Afryki są od pewnego czasu znowu możliwe, postanowiliśmy dostosować naszą ofertę do aktualnych okoliczności i każdy z klientów, dokonujący zakupu w listopadzie 2021 roku, otrzymuje voucher na darmowy test PCR.”

Programy objazdowe do RPA faktycznie obfitują w ciekawe miejsca. Poza wspomnianym już safari podróżni odwiedzają m. in. Kapsztad i plaże, na których można spotkać pingwiny, Johannesburg czy Góry Smocze z fantastycznymi trasami krajobrazowymi. Dla żądnych wrażeń,
w ramach wycieczek fakultatywnych dostępny jest spływ pontonami rzeką Zambezi, przelot helikopterem nad Wodospadami Wiktorii lub spacer z młodymi lwami. Z uwagi na odległości pomiędzy poszczególnymi punktami trasy, grupy podróżują po RPA drogą powietrzną. Promocyjne wyjazdy z darmowym testem można zakładać w Ecco Travel do końca listopada.

Europa Ubezpieczenia nowym ubezpieczycielem Ecco Holiday i Ecco Travel