e-podróżnik.pl oferuje pasażerom audiobooki

Do końca października kupując bilet w portalu e-podróżnik.pl każdy pasażer otrzyma audiobooka gratis. Zasady promocji są bardzo proste. Po zakupie dowolnego biletu przez stronę bądź aplikację mobilną e-podróżnik.pl, otrzymamy w e-mailu kod rabatowy uprawniający do pobrania za darmo audiobooka ze specjalnej kolekcji portalu audioteka.pl. Kod należy wpisać na stronie podanej w e-mailu i już po chwili można cieszyć się audiobookiem w swoim telefonie lub na innym urządzeniu mobilnym. W specjalnej kolekcji są trzy bestsellerowe pozycje: „Dziewczyna z pociągu”, „Pierwsza na liście”, „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”. Dodajmy, że takie audiobooki kosztują w Audiotece średnio 33 zł.

Inspiracją dla organizatorów akcji były przeprowadzone w tym roku przez Audiotekę badanie na ogólnopolskiej próbie 1 072 słuchaczy audiobooków. Jedne z najciekawszych wniosków dotyczyły sytuacji, w jakich Polacy słuchają książek. Ponad połowa z osób, które wzięły udział w ankiecie wskazała właśnie na podróż jako na sytuację, w której najczęściej sięgają po audiobooka (55 proc. ankietowanych). Na kolejnych pozycjach znalazły się między innymi kierowanie samochodem (52 proc.), wykonywanie prac domowych (40 proc.) oraz uprawianie sportu (ponad 20 proc.).

Promocja z darmowymi audiobookami trwa od 26.09.2016 r. do 31.10.2016 r, a otrzymane kody można wykorzystać do 2.11.2016 r. Przy zakupie większej liczby biletów za każdym razem otrzymamy kod rabatowy, można więc zebrać wszystkie audiobooki z kolekcji.