Dzień Otwarty Stena Line

archiwum Stena Line

Podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko zobaczyć statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejsy na lato w wyjątkowych cenach. Już 2 czerwca (piątek) na terminalu Stena Line w Gdyni na zwiedzających czeka wielki statek oraz atrakcje dla całej rodziny, plac zabaw dla najmłodszych, ciekawe warsztaty.

Dzień Otwarty Stena Line to możliwość poznania wielkiego statku Stena Spirit, zwiedzenia mostka kapitańskiego oraz spędzenia czasu z rodziną podczas różnych atrakcji, od zabaw z piratem po warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Tego dnia restauracje na pokładzie będą serwować obiady w promocyjnych cenach. Największym hitem imprezy będzie wyprzedaż letnich rejsów.

Bilety w super cenach będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale w biurach podróży w całym kraju oraz także przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby: rozpoczyna się w nocy ze środy na czwartek o godzinie 00:01, 01 czerwca i trwa do 23:59, 02 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Będzie to wyjątkowa okazja, aby sprawić rodzinie trochę radości ze wspólnego wyjazdu oraz skosztować morskiej przygody.

Dzień Otwarty to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz. Duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku!

Dzień Otwarty Stena Line
2. czerwca 2017, w godzinach 11:30 – 18:00 (ostatnie wejście). Wstęp wolny.
Terminal Promowy w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60.
Dojazd: autobusami linii 4f, co 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni, od 11:11.
Tego dnia przejazd linią 4f (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek.