Dubai Duty Free dołączył do Emirates Skywards

archiwum Emirates

Emirates Skywards, program lojalnościowy linii Emirates, realizowany jest od teraz we współpracy z Dubai Duty Free, jedną z największych sieci sklepów wolnocłowych na świecie, która umożliwia natychmiastową wymianę mil w placówkach partnerskich. Członkowie programu Emirates Skywards mogą to zrobić w sklepach Dubai Duty Free na lotniskach Dubai International i Al Maktoum International (Dubai South). Na pasażerów Emirates podróżujących z lotniska Dubai International w ramach połączeń przesiadkowych lub bezpośrednich do ponad 150 miejsc w globalnej siatce przewoźnika czeka centrum handlowe o powierzchni 34 000 metrów kwadratowych. Członkowie programu Emirates Skywards mogą skorzystać z nowej metody płatności, wymieniając mile na ponad 35 000 różnych produktów zagranicznych i luksusowych marek, w tym akcesoria modowe, perfumy, sprzęt elektroniczny i nie tylko. Podczas zakupów wystarczy okazać przy kasie kartę członkowską Emirates Skywards lub podać jej numer identyfikacyjny wraz z paszportem i kartą pokładową.
Z programu można zacząć korzystać po zgromadzeniu 4 500 mil, czyli równowartości 100 dirhamów. Jeden dirham odpowiada 45 milom. W programie Skywards mile można wymieniać bez ograniczeń. Ponadto istnieje możliwość robienia zakupów przy użyciu kombinacji zgromadzonych mil i gotówki.
Program Emirates Skywards działa już od 16 lat, a liczba jego członków przekracza 16 milionów. Oprócz promocji oferowanych przez partnerskie linie lotnicze, hotele i sieci sklepów, członkowie programu mogą otrzymywać najlepsze wejściówki na największe imprezy sportowe, artystyczne i kulturalne na świecie.