Dream Hotel Group – trwa dobra passa

archiwum Dream Hotel Group

Marka hoteli i firma zarządzająca Dream Hotel Group, w której posiadaniu są sieci Dream Hotels, Time Hotels, The Chatwal oraz wkrótce otwierająca swoje podwoje sieć Unscripted Hotels ogłosiła dzisiaj kolejny rok międzynarodowego wzrostu na bezprecedensowym poziomie.

Do końca 2020 roku grupa planuje otworzyć dziewięć nowych hoteli w nowych miejscach docelowych.

Sant Singh Chatwal, przewodniczący Dream Hotel Group, powiedział: „W ciągu minionych sześciu miesięcy podpisaliśmy więcej umów na nowe hotele niż w którymkolwiek z ubiegłych lat działalności firmy. Po znacznych inwestycjach i odejściu od własności na rzecz kreowania marek hoteli i zarządzania obiektami Dream Hotel Group może obecnie poszczycić się najbogatszym portfelem w historii. Wyglądamy możliwości dalszego rozwoju na kanwie naszych sukcesów oraz poszerzania zasięgu marek w szybkim tempie.”

Zarządzaniem Dream Hotel Group objętych jest 16 obecnie działających hoteli, a także 26 dodatkowych nieruchomości objętych pracami konstrukcyjnymi, z czego dziewięć hoteli znajduje się w nowych lokalizacjach. Po otwarciu nowych ośrodków grupa będzie obejmować 42 nieruchomości i 10 034 pokoi hotelowych. Będąca w największym i najbardziej aktywnym okresie rozwoju w historii grupa Dream Hotel Group jest na dobrej drodze do powiększenia globalnych wpływów o 230% w ciągu najbliższych czterech lat, tym samym doprowadzając do potrojenia obecnego portfela do roku 2022.

Jay Stein, główny dyrektor wykonawczy w Dream Hotel Group, skomentował: „Dziewięć nowych nieruchomości jest dowodem na wartość naszych marek. Z dumą ogłaszam dzisiaj kolejny rekordowy rok strategicznego wzrostu grupy. Okazuje się, że nasze marki stylu życia dobrze sobie radzą zarówno w znanych miejscach docelowych, jak i w nowych punktach wyjazdowych. Każde posunięcie na nowym rynku jest dowodem na nasze niesłabnące zaangażowanie w tworzenie nowych związków partnerskich oraz rozbudowywanie istniejącej współpracy z potencjalnymi właścicielami i firmami deweloperskimi na całym świecie.”

Nowe lokalizacje obejmują pierwotne i wtórne rynki z całego świata, od Dallas do Delhi, od okolic Nowego Jorku do Wietnamu, od Malediwów aż po Dominikanę. W sumie nowe nieruchomości mają wartość 750 milionów dolarów pod postacią nowych obiektów hotelowych realizowanych z niezależnymi partnerami deweloperskimi.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Dream Hotel Group włączyła do swojego portfolio dziewięć nowych hoteli, w tym: Dream Oceanami Villas & Spa (Wietnam) – jesień 2017, Unscripted Cocobay Da Nang – jesień 2017, The Chatwal Lodge – końcówka roku 2018, The Chatwal Maaga Maldives – 2019, Unscripted Dallas-Fort Worth – 2019, Dream Delhi – 2019, The Time Dominican Republic – 2019, Unscripted Dominican Republic – 2019, Dream Gasveli Maldives – 2020.
Dream Hotel Group podpisała także listy intencyjne z zamiarem otwarcia hoteli na następujących rynkach: Austin, Phoenix, Orlando, Monterey i Long Island City oraz w Wielkiej Brytanii, Ameryce Środkowej i Wietnamie.

Firma planuje dodać ponad 150 hoteli i resortów do wszystkich posiadanych marek – Dream, Time, The Chatwal i Unscripted – w ciągu następnych czterech lat, przez co zamierza uzupełnić rosnący globalny portfel nieruchomości.