Dołącz do sieci Fostertravel.pl

Salon w Lublinie / fot. Fostertravel.pl

Fostertravel.pl rozwija swoją franczyzową sieć partnerską, która zaprasza do współpracy zarówno osoby, które prowadzą już swoje biuro agencyjne  jak i osoby, które dopiero chciałaby rozpocząć swoją przygodę w turystce. Dzięki współdziałaniu razem będą mogli m.in. pozyskiwać nowych partnerów oraz nawiązywać długotrwałe relacje z klientami. Współpraca franczyzowa z Fostertravel.pl może być świetnym rozwiązaniem dla osób z pasją, zaangażowaniem i pomysłem na rozwój.

Portal turystyczny i sieć partnerskich biur podróży bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu z wyjątkową starannością dba o swoich partnerów, a także zapewnia im pełne wsparcie merytoryczne, systemowe, marketingowe jak i również produktowe marek współpracujących touroperatorów. To podstawa rzetelnej i dobrej współpracy.

Dodatkowym atutem zachęcającym do współpracy z Fostertravel.pl są z pewnością regularnie otrzymywane nagrody i wyróżnienia za profesjonalną obsługę klientów i doskonałe wyniki sprzedaży.

Dlaczego warto dołączyć do sieci Fostertravel.pl?

 1. Brak opłat marketingowych
 2. Prawo do używania znaku firmowego Fostertravel.pl
 3. Możliwość korzystania z najlepszej w Polsce wyszukiwarki ofert turystycznych
 4. Pomoc w wyborze i aranżacji lokalu
 5. Udostępnianie sprzedaży ofert największych touroperatorów
 6. Opieka i pomoc ze strony przedstawiciela Fostertravel.pl
 7. Umieszczenie danych teleadresowych partnerów na portalu Fostertravel.pl
 8. Wewnętrzny system przepływu informacji oraz Back Office
 9. Rozbudowany system zarządzania pytaniami i rezerwacjami online
 10. Przyłączenie się do sieci już działającej i posiadającej grono stałych klientów
 11. Brak nakładów finansowych na systemy informatyczne
 12. Pomoc przy pozyskiwaniu nowych klientów
 13. Własne konta mailowe w domenie fostertravel.pl
 14. Pomoc w rekrutacji personelu
 15. Pomoc w wizualizacji materiałów reklamowych

Fostertravel.pl swoim partnerom zapewnia również szkolenia wprowadzające, systemowe, sprzedażowe, produktowe oraz wyjazdy zagraniczne – study tour.

Salon w Lublinie / fot. Fostertravel.pl

Lokal i przewidywane nakłady inwestycyjne

Aby rozpocząć swoją współpracę z Fostertravel.pl wystarczy zgłosić informację o posiadanym lokalu o powierzchni ok. 25-30 m2 z dobrym dojazdem, parkingiem najlepiej w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej lub w centrum handlowym, z dużą powierzchnią okna wystawowego (możliwość prezentacji ofert).

Kolorystyka ścian, banerów reklamowych oraz kasetonów świetlnych jest jednolita we wszystkich oddziałach Fostertravel.pl, a wykonanie leży w gestii partnerów. W razie potrzeby chętnie służą pomocą w poszukiwaniu dostawców. Koszt aranżacji lokalu w tym: komputery, sprzęt biurowy, meble, elementy reklamowe szacowany jest na ok. 15 tys. zł.

Program partnerski daje możliwość zarabiania na prowizji. Partnerzy otrzymują, aż 80 proc. wartości prowizji od stawek wypracowanych przez sieć.

Wobec swoich przyszłych partnerów oczekują przede wszystkim rzetelności i uczciwości, a także promocji marki Fostertravel.pl na lokalnych rynkach oraz aktywnego pozyskiwania klientów oraz utrzymywania z nimi długotrwałych i dobrych relacji.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem [email protected]

Artykuł sponsorowany