Dni kultury latynoamerykańskiej – Latino America Fest od 2 września w Hali Gwardii w Warszawie

W dniach 2-4.09 w Hali Gwardii w Warszawie odbędą się pierwsze, organizowane przez Hiszpania De Luxe oraz Faktoria Tapas dni kultury latynoamerykańskiej – Latino America Fest. Podczas trzech dni festynu będzie okazja, aby zapoznać się zarówno z kuchnią jak i kulturą krajów Ameryki Łacińskiej.

2 września – to dzień branżowy poświęcony turystyce, podczas którego nie zabraknie prezentacji takich krajów jak Argentyna, Kolumbia, Kuba. Będzie to doskonały moment zarówno do rozpoczęcia współpracy kierunkowej z Ameryka Łacińską jak również podtrzymanie aktualnych kontaktów. Organizatorzy zapraszają całą branżę turystyczną, aby uczestniczyła w tym ciekawym wydarzeniu. Podczas dnia branżowego nie zabraknie pokazów tańca, parzenia kawy czy też degustacji wina.

Trzy dni festiwalu będą obfitować w różnego rodzaju pokazy tańca prowadzone przez znakomitych tancerzy z Argentyny, Kuby a także Polski. Najmłodsi znają coś dla siebie podczas warsztatów języka hiszpańskiego dla dzieci, malowania wspólnego muralu, czy też rozbijania piniaty. Smak kuchni latynoamerykańskiej będzie można poznać smakując dań z restauracji, które uczestniczą w festiwalu. Wieczorami organizatorzy zapraszają na potańcówki przy gorących rytmach prowadzone przez profesjonalnych DJ-ów.

Aby wziąć udział należy się wcześniej zarejestrować na stronie latinoamerika.konfeo.com

Meet Hiszpania już we wtorek