Diners Club – kartą kupisz bilet na tanie linie

materiały prasowe

Dzięki platformie ClubMiles, od 1 czerwca kartą Diners Club można kupić dowolny bilet lotniczy. Dodatkowo, przy zakupie rezerwacji hotelowej klienci otrzymają cashback w wysokości 5 proc.

ClubMiles to stworzona przez Diners Club specjalna platforma rezerwacyjna, która umożliwia szybkie wyszukiwanie lotów i hoteli. Za jej pośrednictwem posiadacze dowolnej karty Diners Club mogą płacić za bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych IATA oraz tanich przewoźników, a także za rezerwacje hotelowe na całym świecie. Zakupy przez platformę ClubMiles warto robić z kilku powodów.

Paweł Kałudow z Diners Club Polska, powiedział: „Od 1 czerwca płatności na ClubMiles mogą dokonywać posiadacze wszystkich kart Diners Club. Dokonując rezerwacji hotelowej w Booking.com poprzez link umieszczony na platformie ClubMiles, klient otrzyma zwrot 5 proc. wydanych środków na swoja kartę Diners Club, bez względu na to czy hotel akceptował płatności kartami Diners Club.”

Płacąc na platformie ClubMiles kartą Diners Club za podróż zagraniczną i wydatki z nią związane klient aktywuje również ubezpieczenie podróży zagranicznej zawarte w pakiecie karty, sięgające 1 mln zł.
W marcu 2018 r. Diners Club nawiązał współpracę z Ryanair – jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie. Jej efektem było umożliwienie podróżującym płacenia kartami Diners Club za bilety linii kupione na oficjalnej stronie przewoźnika.

Paweł Kałudow dodał: „Nasi klienci to osoby aktywnie podróżujące – zarówno prywatnie jak i służbowo. Dbamy o to, aby wyjazdy były dla nich wygodne i komfortowe. Karty Diners Club oferują kompleksowe ubezpieczenia w podróży zagranicznej, umożliwiają wstęp do saloników lotniskowych oraz korzystanie z Fast Tracków, czyli szybkich ścieżek odprawy na wybranych lotniskach.”