DFDS rozdało 5 tysięcy pączków na „Tłusty Czwartek” w Londynie

archiwum DFDS

W czwartek, 28 lutego, firma promowa DFDS rozdała 5 tysięcy pączków na stacji metra Hammersmith Broadways, aby uczcić polskie święto „Tłusty Czwartek”.

Każdy mógł załapać się na darmowego pączka, bowiem akcja trwała aż 8 godzin i wzbudziła spore zainteresowanie wśród udających się na zakupy. Każdy z nich mógł rozkoszować się pysznym polskim pączkiem.

Jacques Webb, DFDS Menadżer Kampanii w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczcić ten niezwykle słodki dzień w polskim kalendarzu i cieszymy się, że nasza akcja przyciągnęła tak wiele osób”

DFDS nie poprzestało w świętowaniu „Tłustego Czwartku” rozdając 5 tysięcy darmowych pączków, ale również zaproponowało dodatkową zniżkę w wysokości £10 na rejs w jedną stronę z Dover, Wielka Brytania do Dunkierki lub do Calais we Francja, a £20 na rejs w dwie strony.

W takim razie podróż do Europy wynosi jedynie £35 w każdą stronę. W cenie jest samochód oraz do 9 pasażerów. Promocja dotyczy wybranych dat aż do 17 grudnia, ale lepiej dokonaj rezerwacji jak najszybciej, bowiem zniżka jest na rejsy zarezerwowane do 28 marca.
https://www.dfdsseaways.pl/paczki