Degustacja whisky w Szkocji z Sergiuszem Pinkwartem do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot Kate Bielinski /unsplash

Degustacja whisky w Szkocji z Sergiuszem Pinkwartem – przewodnikiem po Szkocji, twórcą autorskich wypraw szlakiem whisky, szefem brytyjskiego biura Lundi Travel, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 12 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

Dymna z Islay, czy wykwintna ze Speyside? Single malt, a może jednak blend lub blended malt? Z lodem, kroplą wody, a może… z colą?

Do wylicytowania voucher na degustację doskonałych trunków, którymi szczyci się dumna Szkocja. Poprowadzi ją i okrasi barwnymi opowieściami oraz anegdotami Sergiusz Pinkwart – mieszkający w Wielkiej Brytanii pisarz, przewodnik po Szkocji, twórca autorskich wypraw szlakiem whisky i koneser tego szlachetnego trunku. Ale whisky to tylko pretekst do opowieści o historii, fascynującym kraju i niezwykłych ludziach, którzy go zamieszkują. Sergiusz Pinkwart opowie jakie to uczucie być w szkockim zamku królewskim Balmoral w dniu śmierci Elżbiety II i odkryje przed uczestnikami degustacji zaskakujące połączenie pomiędzy modą na szkockie kilty i… Janem III Sobieskim.

Co? Voucher obejmuje degustację czterech gatunków whisky prowadzoną przez Sergiusza Pinkwarta.

Kiedy? W ustalonym ze zwycięzcą aukcji i organizatorem terminie.

Gdzie? Jeśli fantazja pozwoli – degustacja może odbyć się w Szkocji. Ale może być także w gabinecie, domu, biurze lub innym miejscu uzgodnionym przez zwycięzcę aukcji i organizatora.

Dla kogo? Degustacja może być prywatna – dla jednej osoby, ale możesz zaprosić swoją drugą połówkę, przyjaciół lub kontrahentów (do 10 osób).

Czas na wykorzystanie vouchera: do 12 stycznia 2025 roku.

Fundatorem vouchera jest biuro wypraw do Wielkiej Brytanii Lundi Travel.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wypoczynek zimowy i – w zależności od zebranej kwoty – również letni dla podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Rusza rejestracja uczestników na III Galę Waszej Turystyki