Czy przemysł spotkań jest jeszcze potrzebny? [PODCAST #8]

Jak udało się przetrwać ubiegłe czternaście miesięcy, firmie specjalizującej się w organizacji wydarzeń, spotkań, konferencji? Jak zmienił się przemysł spotkań i wydarzeń oraz czy łatwo będzie sektorowi MICE wrócić do poziomu z roku 2019? O tym i innych problemach przemysłu spotkań i wydarzeń rozmawiamy z Olgą Krzemińską-Zasadzką, prezeską Agencji Power i prezeską zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel.

Wypracowane w 2020 roku procedury dla przemysłu wydarzeń i spotkań są wystarczająco wyśrubowane, by odmrozić sektor MICE jeszcze w maju. Lepiej stosować regułę 50 proc. obłożenia obiektów konferencyjnych i targowych niż trzymać je zamknięte.

Duża bolączką dla branży jest brak informacji o konkretnych terminach odmrożenia – targów i dużych wydarzeń nie da się zorganizować w kilka dni.

Kiedy tylko przemysł spotkań i wydarzeń zostanie odmrożony, eventy będą się odbywać po dwa dziennie – tak ludzie są stęsknieni osobistych spotkań i rozmów bez pośrednictwa ekranu komputera.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast