Czarna Góra Resort dołącza do portfolio Sun & Snow

Czarna Góra Resort
Czarna Góra Resort / fot. materiały prasowe

Sun & Snow, operator zarządzający wynajmem ponad 2,5 tys. apartamentów, za sprawą zawartych w ostatnim czasie porozumień poszerzy swoje portfolio o kilkaset nowych apartamentów. Nieruchomości, które trafią do oferty Sun & Snow zlokalizowane są w sudeckim resorcie „Czarna Góra”.

Całoroczny ośrodek górski Czarna Góra Resort na Dolnym Śląsku jest położony w masywie Śnieżnika. Cieszy się popularnością dzięki trasom narciarskim i blisko 60 ha atrakcji dla turystów. Latem przyciąga z kolei amatorów rowerowej i pieszej turystyki górskiej. Ośrodek dysponuje własnymi stokami o zróżnicowanym stopniu trudności, dostępne są także szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu. Łącznie jest tu piętnaście tras, w tym jedna dojazdowa i pięć polan narciarskich, o łącznej długości ponad 14 kilometrów.

500 nowych lokali w systemie rezerwacyjnym

„Zyskaliśmy partnera z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu najmem, który zbudował skuteczną sieć sprzedaży. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nowego operatora – firmy Sun & Snow, z optymizmem patrzymy w przyszłość i możemy planować kolejne kroki dotyczące rozwoju naszego biznesu” – mówi Grzegorz Pieniążek z grupy Czarna Góra Resort która zawarła porozumienie z Sun & Snow.

Sun & Snow dzięki podpisanym porozumieniom zwiększy liczbę obsługiwanych apartamentów o 500 nowych lokali, które będą sukcesywnie pojawiać w systemie rezerwacyjnym www.sunandsnow.pl od najbliższego sezonu wiosennego.

„Jesteśmy pewni, że doświadczenie zespołu Sun & Snow, oraz nasze autorskie rozwiązania przyczynią się do dalszego rozwoju resortu Czarna Góra. Apartamenty położone w masywie Śnieżnika to stosunkowo nowe lokale, doskonale zlokalizowane w pobliżu atrakcji narciarskich, które będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych stałych klientów” – zaznacza Marcin Dumania, prezes Sun & Snow.