Cottonina Villa & Mineral SPA Resort najlepszym hotelem dla rodzin z dziećmi

archiwum Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju otrzymał statuetkę w kategorii najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi oraz certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie i specjalny dyplom uznania.

W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie obiekt został nagrodzony m.in. za „niezwykle bogatą ofertę, liczne atrakcje oferowane najmłodszym gościom hotelowym, a także przestronne pokoje, w których każdy poczuje się komfortowo”.

Marta Fiedorowicz, dyrektor generalny Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, powiedziała: „Jest nam niezwykle miło, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w gali Hotel Przyjazny Rodzinie i aż trzy razy wchodziliśmy na scenę, aby odebrać przyznane naszemu obiektowi wyróżnienia. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi zostały zauważone i nagrodzone. To daje nam niezwykłą siłę do dalszych działań.”

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 września w Warszawie, obiekt odebrał także – już trzeci rok z rzędu – certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie.

Violetta Hamerska, organizatorka przedsięwzięcia i przewodnicząca kapituły konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, skomentowała: „Hotel Cottonina Villa & Mineral SPA to miejsce idealne do wypoczynku rodzin z dziećmi. Smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie, unikatowa oferta SPA, w tym zabiegi dostosowane do potrzeb nawet najmłodszych dzieci, a ponadto przemiła i dobrze przeszkolona obsługa. To wszystko przyczynia się do sukcesu obiektu, jakim jest ponowne otrzymanie certyfikatu.”

Hotel został również nagrodzony specjalnym dyplomem uznania przyznanym za – jak piszą organizatorzy – „Szumiący potok za oknem pokoju, wielką dbałość o zadowolenie najmłodszych gości hotelu i unikatowy program Baby Eco SPA dla małych dzieci”.