Costa Diadema popłynie do Emiratów

archiwum Costa Cruises

Przez cały sezon zimowy 2019/2020 Costa Diadema pływa po Zatoce Arabskiej i Zatoce Osmańskiej. Jest to okazja, by zwiedzić następujące miejscowości: Doha, Abu Dhabi, Dubaj i Muscat oraz Fujayrah Khor Fakkan. Cały czas obowiązuje 20 proc. promocja na ten kierunek.

Costa Diadema to prawdziwa królowa Morza Śródziemnego – swoim gościom oferuje wszystko, co najlepsze – poczynając od niezwykłej, prawdziwie włoskiej gościnności, poprzez szeroki wachlarz rozrywek, komfortowe kabiny, na przepysznej i urozmaiconej kuchni kończąc. Ogromy taras na pokładzie 5. – o długości ponad 500 metrów – jest pełen barów i restauracji, nie tylko włoskich, które sprawiają, że możesz poczuć się jak w letni dzień na włoskiej Riwierze.

Na Costa Diadema prawie pięć tysięcy pasażerów ma do swojej dyspozycji 20 pokładów, a o ich komfort dba ponad 1200 członków załogi. Goście Costa Diadema mają do swojej dyspozycji 1862 kabiny, z których 141 ma bezpośredni dostęp do strefy wellness, a prawie połowa ma prywatne balkony. Samsara Spa na Costa Diadema jest imponujące – zajmuje 6200 metrów kwadratowych na czterech poziomach, z siłownią, spa, basenem Thalassoterapii, gabinetami zabiegowymi, sauną, łaźnią turecką, solarium UVA-ray oraz kabinami z bezpośrednim dostępem.

Costa Diadema to moc innych atrakcji: osiem jacuzzi, trzy baseny, w tym jeden z rozsuwanym dachem, uniwersalne boisko sportowe i tor do biegania na świeżym powietrzu o długości 220 m, a także kino 4D, kasyno, dyskoteka, „Star Laser”, interaktywna strefa lasera z „Labiryntem laserowym” i symulatorem „Strzelanie laserowe”, kafejka internetowa, butiki, trzypoziomowy teatr, biblioteka, kluby dla dzieci.

Rejs Costa Diadema to również niezwykła okazja do obcowania ze sztuką. Na statku znajduje się 90 oryginalnych dzieł sztuki i 7874 reprodukcje znanych i dobrze zapowiadających się artystów. Tematem przewodnim prac jest królewskość. Głównymi źródłami inspiracji jest współczesna popkultura i tradycyjna włoska sztuka renesansu.

www.costacruises.eu