Corendon ze stoiskiem na TT Warsaw i imprezą wieczorną

Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zapowiedzieli kolejny krok w strategii ekspansji na polskim rynku. 21 listopada 2019r. pojawią sie na targach TT WARSAW 2019, a wieczorem spotkają się z grupą obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych na uroczystej kolacji w klubie The View.

Corendon Airlines w październiku 2019 zapowiedział intensywny rozwój na polskim rynku. Przedstawiono plan wzrostu liczby połączeń do portów lotniczych w Turcji i Grecji z Warszawy, Katowic, Gdańska i Wrocławia, które obowiązywać będą już od 25 kwietnia 2020 r.

“Kolejnym krokiem w strategii ekspansji jest ponowne spotkanie się z polskimi touroperatorami, przedstawicielami portów lotniczych, biur podróży oraz dziennikarzami najpierw na targach TT WARSAW 2019, gdzie będziemy prezentować ofertę w jednym z pawilonów, a następnie na wieczornym bankiecie, podczas którego przedstawimy szczegóły długofalowej strategii i możliwości współpracy” – mówi Yildiray Karaer, dyrektor zarządzający Corendon Airlines.

Na wieczornym spotkaniu „A walk in the clouds”, które odbędzie się w klubie The View na 32 piętrze wieżowca Spectrum Tower, pojawią się przedstawiciele Corendon Airlines oraz prezes zarządu Corendon Tourism Group. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie długofalowa strategia, możliwe modele współpracy i wynikający z proponowanych rozwiązań potencjał. Wieczór uświetnią występy gwiazd muzyki elektronicznej. Zagrają Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadzi dziennikarka Odeta Moro. Na gości czeka tez mnóstwo niespodzianek i atrakcji m.in. bilety lotnicze do Turcji i Grecji oraz zaproszenia do hoteli Corendon na całym świecie.

Zainteresowani uczestnictwem proszeni są o wysłanie maila na adres: [email protected].