Corendon Airlines – promocja wczesnej rezerwacji na lato 2023

fot. archiwum Corendon Airlines

Linie lotnicze Corendon Airlines rozpoczęły 5 stycznia akcję promocyjną wczesnej rezerwacji, która potrwa do 29 stycznia. Promocją objęte są wybrane loty realizowane w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2023 roku.

Dzięki ofercie specjalnej podczas procesu zakładania rezerwacji można otrzymać nawet 50 proc. zniżki na loty w okresie wakacyjnym.
Corendon Airlines już od 2005 roku przewozi podróżnych z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii, Szwajcarii do słonecznych, najbardziej lubianych destynacji w basenie Morza Śródziemnego, wśród których są m.in. Turcja, Hiszpania, Grecja, Egipt, Maroko.

W 2022 roku linia gościła na swoim pokładzie 160 tyś. polskich pasażerów. Ponadto w okresie zimowym w każdą sobotę nieprzerwanie realizowane są połączenia między Katowicami i Warszawą a Antalyą w Turcji.

Każdy kto z wyprzedzeniem zaplanuje lot do malowniczego i relaksującego miejsca na wakacje liniami Corendon Airlines, otrzyma niezwykle korzystne oferty. Zarezerwuj lot, zanim zostanie wyprzedany i uzyskaj zniżkę do 50 proc..
Promocja ma zastosowanie w przypadku wszystkich trzech rodzaju taryf biletowych przewoźnika (Eco, Flex, Premium) a rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem głównej strony linii: www.corendonairlines.com

Artykuł sponsorowany

Alpaslan Ünsal odchodzi z Corendona i startuje z własną firmą